Final Six [Dzień II]: Biało-Czerwoni kontra Iran, Rosja vs Francja! (Typ i analiza)

Po sensacyjnym zwycięstwie nad reprezentacją Brazylii polscy siatkarze w nocy z czwartku na piątek zmierzą się z drużyną narodową Iranu w swoim drugim spotkaniu podczas turnieju Final Six FIVB Volleyball Nations League w Chicago.

Final Six [Dzień II]: Biało-Czerwoni kontra Iran! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska – Iran

Najlepsza dwunastka polskich siatkarzy została w Zakopanem, gdzie przygotowuje się do udziału w sierpniowym turnieju kwalifikacyjnym do IO Tokio 2020, ale nie przeszkodziło to naszej reprezentacji w ograniu wicemistrzów świata, Brazylijczyków (3:2).

Pomijając podejście „Kanarkowych’ do wczorajszej konfrontacji i porażkę na własne życzenie, pokazuje to potęgę polskiej siatkówki. Czy na podobnym poziomie nasi dublerzy będą w stanie zagrać też przeciwko Iranowi?

Moim zdaniem nie ma żadnych przeciwwskazań. Mamy szeroki skład, więc w razie słabszej dyspozycji jednego czy drugiego gracza wejdzie zmiennik na podobnym poziomie. Generalnie spodziewam się zaciętego pojedynku, podobnego do tego w fazie interkontynentalnej, kiedy przegraliśmy w Urmii po tie-breaku.

O wskazanie zwycięzcy jednak się nie pokuszę. Moim zdaniem zobaczymy co najmniej cztery sety i typuję właśnie w tym kierunku.

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Iran
Prognoza: 8/10.

Darmowy zakład w Etoto

Rosja vs Francja

W drugim piątkowym meczu również trudno wskazać zdecydowanego faworyta do wygranej.

Obie ekipy występują w Chicago bez kilku wiodących zawodników, a ich forma w rundzie interkontynentalnej falowała. Sborna musi sobie radzić bez Michajłowa, Butki czy Muserskiego. Francja bez N’Gapetha, Boyera czy Grebennikova. Ci drudzy przegrali na inaugurację 1:3 z Amerykanami, ale pokazali się z niezłej strony.

Warto też pamiętać, że faworyzowanych Rosjan w bezpośredniej potyczce, podczas pierwszego tygodnia zmagań, przecież pokonali (3:1).

Intuicja podpowiada, że górą będą nasi wschodni sąsiedzi, a decydująca będzie potężna siła ognia na skrzydłach, ale mimo wszystko pewniejszym typem wydaje mi się ten na over setowy.

Transmisja na żywo w Internecie: Rosja vs Francja
Prognoza: 8/10.

MeczTypKursBuk
Polska – Iran3,5+1.42TOTALbet
Rosja – Francja3,5+1.47TOTALbet

Przypominamy, że turniej finałowy Ligi Narodów mężczyzn to ostatnia okazja na skorzystanie z siatkarskiego bonusu legalnego bukmachera eTOTO, o którym przeczytasz na naszych łamach.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.