Fortuna i STS coraz lepsze – sprawdź najnowsze oferty

Zdajesz sobie generalnie sprawę z tego, że te podmioty hazardowe są wymieniane w gronie tych najbardziej popularnych? Nie jest to jednak żadna niespodzianka. W końcu Fortuna oraz STS zapewniają wiele hojnych promocji, o których możesz przeczytać właśnie dzisiaj.

Czy są to legalne podmioty bukmacherskie?

Czy jednak w ogóle obstawianie w tych firmach hazardowych jest zgodne z prawem? Niektórzy mają mętlik w głowie w odniesieniu do tej sprawy. Na szczęście… zupełnie niepotrzebnie. W końcu Fortuna oraz STS są w 100% legalne. Oba te podmioty hazardowe mogą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. STS działa w branży od 1997 roku. Z kolei Fortuna wystartowała około 12 miesięcy wcześniej. Oba te podmioty posiadają stosowne dokumenty, które zostały zaakceptowane i podpisane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Możesz tam zatem bez obaw się zarejestrować. Wszak jedna i druga firma bukmacherska przestrzega prawa. Tego typu informacje są do znalezienia na stronach tych buków. Możesz także skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w celu uzyskania większej dawki wiadomości. Warto dodać, że legalność tych podmiotów hazardowych jest potwierdzona w rejestrze domen zakazanych (tych brandów tam nie ma).

Fortuna zapewnia wiele promocji na start

Czy warto zarejestrować się w tym buku? Jak najbardziej tak. Chociażby po to, by zainkasować najświeższe promocje. Co jest zaś oferowane? Wiele atrakcji. Nie wiesz, jak brzmi kod promocyjny fortuna na stronie meczyki.pl? Pamiętaj, by go zaś wpisać. Wszak dzięki temu uzyskasz bardziej hojne promocje dla nowego użytkownika. Ten kod to zaś „MECZYKI”. Jak go wpiszesz w czasie zakładania konta, to zgarniesz np. bonus bez depozytu do 20 PLN. W tym celu nie trzeba inwestować nawet jednego grosza ze swojego konta bankowego. To nie wszystko. Poza tym ta firma bukmacherska oferuje zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jest to już promocja zależna od kwoty pierwszego depozytu. Na co jeszcze możesz liczyć? Jeśli zdecydujesz się na drugą wpłatę, to także zostaniesz nagrodzony. Fortuna oferuje bowiem bonus aż do 2100 PLN.

STS – dlaczego warto założyć tam konto?

Wielu znakomitych promocji nie brakuje na stronie tego bukmachera. Przez wielu uważanego za najlepszego na rynku. Jak zapewnić sobie hojne promocje? Znajdź kod promocyjny sts na stronie meczyki.pl. Następnie go wpisz w czasie zakładania konta. Hasło brzmi „MEGABONUS”. Tym sposobem możesz zainkasować np. darmowy zakład w kwocie 29 PLN. Co poza tym jest oferowane przez ten podmiot hazardowy? To także zakład bez ryzyka do 235 PLN. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby potem zdecydować się na bonus od depozytu. Wynosi on 100% do 1200 PLN. Jeśli chcesz z niego skorzystać, to trzeba dokonać wpłaty. Zostanie ona zaś podwojona (aż do poziomu 1200 PLN). Jakie jeszcze bonusy zostały przygotowane dla nowych Klientów STS? Możesz zdecydować się na zakłady bez ryzyka w przypadku sportów wirtualnych oraz gier karcianych z działu Betgames. W obu tych przypadkach masz szansę zainkasować po 20 PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski
Redaktor naczelny serwisu Volley24.pl. Urodzony z piłką siatkową, od zawsze związany z dziennikiem siatkarskim, od niedawna w Volley24.pl.