Fortuna z bonusem +10% na zakłady live!

Tytułowy bukmacher przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną, z której będzie można skorzystać między innymi podczas turnieju finałowego Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 kobiet, w którym wezmą udział Polki. Zainteresowany szczegółami?

Fortuna z bonusem +10% na zakłady live!

Zakłady na żywo z bonusem

Opisywana akcja wystartowała z początkiem lipca i ma potrwać aż do odwołania. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie (iKonto) w Fortunie i zdecydują się postawić swoje zakłady przez oficjalną stronę internetową marki lub w jej aplikacji mobilnej.

WAŻNE! Mamy do czynienia z akcją typu „Happy Hours”, co oznacza, że bonus live będzie aktywny tylko w określonych przedziałach czasowych. Oto one: 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00, 20:30 – 21:00.

Tym samym fani siatkówki będą mogli skorzystać z ekstra premii na zakłady live podczas każdego drugiego spotkania w Final Six SLN 2019 siatkarek (początek o 13:30), który potrwa od środy do niedzieli włącznie.

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby kupon na żywo został zakwalifikowany do promocji, której przedmiotem jest ten tekst? Warunki wyglądają następująco:

  • Należy dodać znajdujący się w ofercie live „Bonus Live+10%”,
  • kupon AKO lub MAXIKOMBI,
  • minimum 3 dowolne zdarzenia na żywo,
  • kupony objęte promocją nie podlegają opcji „Early Cash Out”,
  • maksymalna stawka to 500 PLN.

Szczegółowy regulamin opisywanej oferty specjalnej znajduje się na oficjalnej stronie internetowej organizatora akcji – www.eFortuna.pl.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Konto online z ofertą powitalną

Nie masz jeszcze swojego iKonta? Możesz założyć je w kilka minut, odwiedzając oficjalny portal operatora legalnych zakładów bukmacherskich, gdzie znajduje się formularz rejestracji.

Podczas jego wypełniania można skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu można zyskać więcej niż w ramach standardowego pakietu powitalnego.

Oferta dla nowych graczy składa się obecnie z kilku promocji. Są to między innymi zakład bez ryzyka i bonus od pierwszej wpłaty – 100% do 1 000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.