Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady LIVE

Niezwykle ciekawą ofertą promocyjną swoim graczom oferuje bukmacher Fortuna, który to zwiększa wygrane o 10% zakłady LIVE.

Zakłady LIVE większe wygrane o 10% u bukmachera Fortuna

Zakłady LIVE większe wygrane o 10% u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 31 lipca. Lecz należy pamiętać, że dostępna jest jedynie w następujących godzinach 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00 oraz 20:30-21:00.

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to dodanie do kuponu zdarzenia specjalnego „Bonus live 10%”.

Jednak istotne jest to, że w tej akcji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się zdarzania z oferty na żywo.

Cashback na start

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Stawka kuponu nie może być większa niż 500 PLN.

Z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony z wykorzystaną opcją Early Cash Out.

Typer, który dokonał zagranie kuponu lub kuponów w ramach tej akcji i zostaną one rozliczone jako wygrane to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 10%.

Bukmacher Fortuna darmowy kod promocyjny:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora to masz dobrą okazję, żeby je założyć i liczyć na darmowy bonus. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a na konto gracza trafi bonus 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty typerzy mogą liczyć na dodatkowe bonusy, czyli pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.