Gdzie najlepszy bonus od pierwszej wpłaty?

Rynek hazardowy intensywnie się zmienia. Dzięki ułatwieniu dostępu do rozrywki szczególnie w internecie, bukmacherzy zaczęli dosłownie walczyć o klienta. Aby przyciągnąć ich jak najwięcej są skłonni zaoferować nawet darmową grę. Bonusy od pierwszej w płaty i promocje są dziś na porządku dziennym. Śmiało można powiedzieć, że najbardziej atrakcyjne bonusy są przeznaczone wyłącznie dla nowych graczy.

bonus od pierwszej wpłaty
Gdzie najlepszy bonus na start?

Bonus powitalny – najbardziej atrakcyjny?

Nawet tysiąc złotych – tyle standardowo może wynieść bonus, na który mogą liczyć nowi gracze. Warunek jest tylko jeden: tyle samo gracz musi wyłożyć ze swojej kieszeni, bowiem taki bonus działa na zasadzie podwojenia swojego depozytu, wpłacasz 1000 PLN i drugie 1000 PLN dostajesz od bukmachera.

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w żadnym z miejsc w internecie – kasynie czy zakładach bukmacherskich – rozpocznij od sprawdzenia ofert promocyjnych.

Część dostępnych bonusów wymaga wpisania specjalnego kodu w formularzu rejestracyjnym, inne zaznaczenia odpowiednich rubryk podczas pierwszej wpłaty środków.

Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Nie warto tego przegapić. Tym bardziej, że przejrzenie dostępnych na rynku ofert pozwoli na świadome podjęcie decyzji, z usług którego kasyna czy bukmachera gracz chce skorzystać. Pamiętaj, że nie każda oferta jest taka sama.

Bonus od pierwszej wpłaty jest już dostępny prawie w każdym z legalnych bukmacherów w Polsce. Standardowo wynosi on około między 500 a 1000 złotych, chociaż czasami można też znaleźć oferty o kilkaset złotych wyższe. Ale to, jaką kwotę oferuje operator, nie jest najważniejsze.

Warto przeczytać dokładne warunki przyznanego bonusu, bo często są one bardzo restrykcyjne, a wypłata wygranej uzyskanej za darmowe środki praktycznie niemożliwa. Duża liczba koniecznych obrotów do wykonania z użyciem tych środków zwiększa ryzyko przegranej.

Bonus od pierwszej wpłaty, nazywany też jest bonusem od depozytu lub bonusem na start. Zasada jego działania jest prosta i zawsze taka sama. Gracz, który zarejestrował się w kasynie czy zakładach bukmacherskich musi wpłacić depozyt, aby móc zagrać. Operator w ramach „nagrody za wybranie jego usług” wpłaca na konto gracza taką samą kwotę. Gracz ma więc dwa razy tyle, ile wpłacił.

Przykładowo: wpłacisz 100 zł, a masz 200 zł, wpłacisz 1000 zł a na konto do wykorzystania dostajesz 2000 zł. Jak nie patrząc zawsze się to opłaca. Masz dwa razy tyle szans na wygraną, możesz zagrać na wyższych stawkach – za każdym razem oznacza to realną szansę na wyższą wygraną!

0 / 5. Ocen: 0

Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski
Redaktor naczelny serwisu Volley24.pl. Urodzony z piłką siatkową, od zawsze związany z dziennikiem siatkarskim, od niedawna w Volley24.pl.