Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla aktualnych mistrzów naszego kraju. Siatkarze z Bełchatowa przegrali pięć ostatnich pojedynków o stawkę, a z ostatnich szesnastu wygrali zaledwie cztery. Słabe wyniki spowodowane są przede wszystkim urazami podstawowych zawodników, którzy jednak pomału wracają do treningów.

Gwiazdy PGE Skry wracają do zdrowia! (Fot. CEV)

W sumie poza grą pozostawało ostatnio aż pięciu siatkarzy pierwszego zespołu, ale największy wpływ na grę żółto-czarnych miała absencja trójki podstawowych przyjmujących. Mowa o atakującym i kapitanie drużyny Mariuszu Wlazłym oraz przyjmujących Arturze Szalpuku i Miladzie Ebadipourze.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Niewykluczone, że przynajmniej dwóch z nich zobaczymy na parkiecie już podczas czwartkowego spotkania z Treflem Gdańsk, w ramach rywalizacji w fazie grupowej Ligi Mistrzów CEV. Ostateczne decyzje zapadną jednak dopiero w dniu meczu.

We wtorek treningi z zespołem rozpocznie już reprezentant Iranu, którego kontuzja pleców okazała się mniej poważna, niż wnioskowano na podstawie pierwszych diagnoz.

Szanse na występ przeciwko gdańszczanom ma też popularny „Szampon”, który boryka się z urazem barku i ostatnimi czasy pojawiał się na boisku tylko na podwyższenie bloku.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl