Gwiazdy PGE Skry wracają do zdrowia!

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla aktualnych mistrzów naszego kraju. Siatkarze z Bełchatowa przegrali pięć ostatnich pojedynków o stawkę, a z ostatnich szesnastu wygrali zaledwie cztery. Słabe wyniki spowodowane są przede wszystkim urazami podstawowych zawodników, którzy jednak pomału wracają do treningów.

Gwiazdy PGE Skry wracają do zdrowia! (Fot. CEV)

W sumie poza grą pozostawało ostatnio aż pięciu siatkarzy pierwszego zespołu, ale największy wpływ na grę żółto-czarnych miała absencja trójki podstawowych przyjmujących. Mowa o atakującym i kapitanie drużyny Mariuszu Wlazłym oraz przyjmujących Arturze Szalpuku i Miladzie Ebadipourze.

Niewykluczone, że przynajmniej dwóch z nich zobaczymy na parkiecie już podczas czwartkowego spotkania z Treflem Gdańsk, w ramach rywalizacji w fazie grupowej Ligi Mistrzów CEV. Ostateczne decyzje zapadną jednak dopiero w dniu meczu.

We wtorek treningi z zespołem rozpocznie już reprezentant Iranu, którego kontuzja pleców okazała się mniej poważna, niż wnioskowano na podstawie pierwszych diagnoz.

Szanse na występ przeciwko gdańszczanom ma też popularny „Szampon”, który boryka się z urazem barku i ostatnimi czasy pojawiał się na boisku tylko na podwyższenie bloku.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Piątek z TAURON Ligą pod znakiem starcia lidera z wiceliderem! (Zapowiedź i typy na 15 stycznia)

W piątek 15 stycznia odpoczniemy od męskiej siatkówki. Na dziś zaplanowano natomiast dwa mecze TAURON Ligi, nad którymi postanowiłem się pochylić. Oba zapowiadają się...

Czwartek z PlusLigą: Akademicy podejmą beniaminka! (Zapowiedź i typy na 14 stycznia)

W czwartek 14 stycznia kibice siatkówki w polskim wydaniu ligowym wielkiego wyboru mieć nie będą. Dziś czeka nas tylko jedno spotkanie. Mowa o konfrontacji...

Środa z PlusLigą pod znakiem ligowego klasyku: PGE Skra – Asseco Resovia! (Zapowiedź i typy na 13 stycznia)

W środę 13 stycznia warto moim zdaniem rzucić okiem na trzy spotkania, które odbędą się na siatkarskich parkietach. Mowa oczywiście o dwóch meczach naszej...