Hitowy poniedziałek w Lidze Siatkówki Kobiet! (Typy i analizy)

Poniedziałek 25 listopada zapowiada się szalenie emocjonująco na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet, gdzie dojdzie do konfrontacji niepokonanych dotychczas zespołów Developresu SkyRes Rzeszów i Grupy Azoty Chemika Police. Trzy godziny później na parkiet wyjdą też siatkarki z Wrocławia i Kalisza.

Hitowy poniedziałek w Lidze Siatkówki Kobiet! (Fot.: Piotr Sumara/PLS/materiały prasowe)

Developres SkyRes Rzeszów vs Chemik Police (17:30)

Po ośmiu kolejkach Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020 zespoły z Rzeszowa i Polic są wciąż niepokonane, ale dziś siłą rzeczy jedna z tych ekip ten status straci. Od razu nasuwa się pytanie: która?

Naprawdę trudno na to odpowiedzieć. Tak naprawdę o wyniku zdecyduje tu dyspozycja dnia, której przewidzieć się po prostu nie da. Za rzeszowiankami przemawia z pewnością atut własnego boiska. Przyjezdne dysponują z kolei większymi armatami na skrzydłach, ale z drugiej strony gorzej przyjmują niż rywalki, przez co nie zawsze mogą uruchamiać środkowe, które mają zresztą nieco słabsze.

Ekipy o jak najbardziej porównywalnym potencjale, więc nie ma nawet co próbować typów na zwycięzcę, naszym zdaniem. Równie dobrze można by rzucać monetą. Nieźle wyglądają natomiast zakłady overowe i na nie się dziś decydujemy.

Za bardzo mało prawdopodobny scenariusz uważamy rozstrzygnięcie poniedziałkowego hitu już w trzech setach. Oczywiście może do tego dojść, ale szanse na to są naszym zdaniem niewielkie.

BetFan kod promocyjny

#ImpelWrocław vs Energa MKS Kalisz (20:30)

Dużo łatwiej wskazać faworyta drugiego z poniedziałkowym spotkań LSK 2019/2020, w którym dojdzie do pojedynku zespołów z Wrocławia i Kalisza. W naszej ocenie zwycięstwo i najprawdopodobniej komplet punktów zapiszą na swoim koncie przyjezdne.

Wrocławianki dysponują stosunkowo młodym zespołem, który odstaje od tych najlepszych, a nawet średniaków. Zdarzają im się czasem fajne przebłyski, kiedy potrafią napędzić stracha faworytowi, ale na ogół gładko przegrywają. Aktualnie notują serię sześciu porażek za zero punktów. Wygrały tylko w Warszawie z Wisłą, która musi sobie radzić bez trzech zagranicznych siatkarek.

Kalisz nie zachwyca, ale robi swoje. Były porażki z łódzkimi zespołami, ale też wygrane z radomiankami czy pilankami, które są jednak lepsze od dzisiejszych przeciwniczek. Są lepiej poukładane i bardziej doświadczone, więcej niż seta nie powinny raczej stracić.

MeczTypKursBuk
Developres – Chemik3,5+1,42BetClic
Wrocław – Kalisz21,32STS

Prognozy: 7,5/10 i 8,5/10.
Liga Siatkówki Kobiet w Internecie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.