Jastrzębianie o przełamanie złej passy zagrają z beniaminkiem! (Typy i analiza)

W piątek o godzinie 20:30 rozpocznie się piąta kolejka rozgrywek PlusLigi, a zainauguruje ją potyczka Jastrzębskiego Węgla ze Ślepskiem Malow Suwałki. Przy okazji tej konfrontacji nasuwa się jedno zasadnicze pytanie: Jak nie dzisiaj, u siebie i z beniaminkiem, to z kim mieliby w końcu wygrać jastrzębianie przed własną publicznością?!

Jastrzębianie o przełamanie złej passy zagrają z beniaminkiem! (Fot.: FIVB)

Jastrzębski Węgiel vs Ślepsk Malow Suwałki (20:30)

W normalnych okolicznościach kurs na domowe zwycięstwo jastrzębian z beniaminkiem PlusLigi 2019/2020 oscylowałbym około kursu @1,10. Okoliczności nie są jednak normalne, więc można złapać blisko @1,50. My zamierzamy to zrobić.

Siatkarze z Jastrzębia Zdroju mają za sobą już sześć meczów w bieżącym sezonie. Do zera pokonali ekipy z Lubina, Będzina i Bydgoszczy, a więc trzy najsłabsze zespoły w całej stawce. Kompletnie nie poradzili sobie jednak z czołówką, przegrywając również do zera z warszawianami, kędzierzynianami i czwartymi w tabeli olsztynianami.

Nie ma jednej przyczyny takiej postawy, ale z pewnością nie bez znaczenia jest kontuzja lidera drużyny, Francuza Juliena Lyneela. Nie usprawiedliwia ona jednak w żaden sposób tak słabej gry. Według naszych informacji po meczu z Olsztynem miało dojść do męskiej rozmowy z zawodnikami i sztabem szkoleniowym, a jej efekty powinniśmy zobaczyć w piątek na parkiecie.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Potencjał Jastrzębskiego Węgla jest zdecydowanie wyższy od ekipy z Suwałk, której celem jest utrzymanie. Ślepsk Malow wygrał dotychczas tylko z w Rzeszowie z Asseco Resovią (3:10, a pozsa tym przegrał 1:3 z ZAKSĄ i Projektem. Sama gra lepsza niż wyniki, ale czy to wystarczy na podrażnionych jastrzębian?

Naszym zdaniem mogłoby, gdyby faworyt nie grał na własnym parkiecie. To jednak mimo wszystko spory atut, często przesądzający o końcowym wyniku. Do tego dochodzi jeszcze ogromne doświadczenie graczy tj. Konarski, Kampa, Gładyr czy Fromm, którzy już nie z takich tarapatów wychodzili.

Wierzę na sto procent, że podniesiemy się i na piątkowe spotkanie wyjdziemy naładowani chęcią zwycięstwa. Mam nadzieję, że w końcu uszczęśliwimy naszych kibiców” – mówi Dawid Konarski, atakujący Jastrzębskiego Węgla, cytowany przez oficjalną stronę internetową (jastrzebskiwegiel.pl).

Pisząc krótko, granie obecnie na pogrążonych w kryzysie jastrzębian wiąże się z większym niż zazwyczaj ryzykiem, ale przy obecnych kursach grzechem byłoby nie spróbować. Value jest naprawdę spore. Aczkolwiek nie spodziewalibyśmy się spacerku, czyli wygranej w godzinę z prysznicem i bez żadnych strat.

MeczTypKursBuk
JW – Ślepsk11,47STS
JW – Ślepsk 1 (-1,5)2,00STS
JW – Ślepsk 3,5+1,48BetClic

Prognozy: 7/10, 5,5/10, 6,5/10.
Jastrzębski Węgiel vs Ślepsk Malow Suwałki na żywo w Internecie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.