Pięć dni po zakończeniu Pucharu Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport, zainaugurowane zostaną zmagania o siatkarskie mistrzostwo Polski mężczyzn. Wraz ze startem PlusLigi, będącej od 2014 roku niezmiennie „Ligą Mistrzów Świata”, rusza też też fantasy menadżer – „Wygraj Siatkarską Ligę”. Jesteś czytelnikiem Bloga Volley24 lub użytkownikiem portalu BetOnline.net.pl? Dołącz do ligi prywatnej, w której będziesz mógł się zmierzyć z prawdziwymi ekspertami! KOD LIGI: dffa1d3c.

W weekend startuje PlusLiga, sprawdź się w Lidze Fantasy Menedżera! (Fot.: PLS./materiały prasowe)

Liga BetOnline w Fantasy PlusLigi

Gry typu fantasy kojarzone są głównie z piłką nożną, ale w Polsce pojawiły się także w ligach siatkarskich. W bieżącym sezonie zabawa dotyczy zarówno rozgrywek PlusLigi, jak i TAURON Ligi, ale my skupimy się na tej pierwszej. Na czym dokładnie to polega?

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Zasady są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników zarejestrowanych w klubach PlusLigi każdy gracz w ramach wirtualnego budżetu kupuje dwunastu siatkarzy (po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero). Z szerokiej kadry przed każdą kolejką należy wybrać podstawowy skład, który zaczyna dla nas zbierać punkty na bazie faktycznych osiągnięć zawodników w spotkaniach danej kolejki „Ligi Mistrzów Świata”. W najnowszej edycji punktuje również pierwszy rezerwowy, którego oczka dzielone są przez dwa i sumowane z wynikiem pierwszej siódemki

Fot.: PLS/materiały prasowe
WAŻNE! Przypominamy, że do piątku 11 września (godzina 17.15), a więc do inauguracji zmagań można się rejestrować i dokonywać nieograniczonej liczby zmian w swojej drużynie.

Organizator zabawy, która odbywa się na portalu Wygraj Siatkarską Ligę, przewidział również nagrody dla najlepszych. Nie tylko w klasyfikacji generalnej, ale również w klasyfikacjach klubowych czy klasyfikacji miesiąca. Na nagrodę może liczyć również zwycięzca najlepszej ligi prywatnej. Przypominamy, że eksperci Bloga Volley24 rywalizować będą w Lidze BetOnline, do której kod to: dffa1d3c.. Zapraszamy!

Jak dołączyć? Po zarejestrowaniu się na stronie siatkarskiego fantasy i założeniu drużyny należy z górnego menu wybrać opcję Ligi Prywatne, a następnie Centrum Ligowe. Tam na dole strony znajduje się okienko Dołączanie do ligi zamkniętej, w którym należy wpisać powyższy kod, a następnie kliknąć Dołącz. To wszystko.

Osoba, która zwycięży w zmaganiach Ligi BetOnline 2020/2021 może liczyć na nagrodę-niespodziankę od obrońcy tytułu. Będzie to swego rodzaju „puchar”, bynajmniej nie pusty 😉

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl