Kapitan reprezentacji znowu zagra w Polsce!

Grupa Azoty Chemik Police podpisała kontrakt z Agnieszką Kąkolewską – poinformowano w czwartkowym komunikacie prasowym aktualnego mistrza Polski i zdobywcy krajowego pucharu. To jeden z największych hitów transferowych podczas letniego okna w klubach TauronLigi.

Kapitan reprezentacji znowu zagra w Polsce! (Fot.: Chemik Police/materiały prasowe)

Agnieszka Kąkolewska zagra w Policach!

Podstawowa reprezentantka naszego kraju i kapitan polskiej drużyny narodowej, ostatnie dwa lata spędziła na parkietach ligi włoskiej, powszechnie uważanej za najlepszą siatkarską ligę świata. W pierwszym sezonie popularna „Kaka” broniła barw Pomo Casalmaggiore, a w kolejnym wspólnie z Magdaleną Stysiak występowała w mającym wielkie ambicje Savino Del Bene Scandicci. Przypominamy, że najnowszy nabytek Grupy Azoty Chemika Polica ma obecnie 25 lat i mierzy 199 centymetrów wzrostu. Na środku siatki zastąpi odchodzącą na siatkarską emeryturę Agnieszkę Bednarek-Kaszę oraz Ukrainkę Irinę Truszkinę.

„We Włoszech nabrałam doświadczenia i zaznałam gry w najlepszej lidze świata. Zmieniłam się jako siatkarka, ale i człowiek. To była wspaniała przygoda, jednak uznałam, że już wystarczy. Miałam bardzo ciekawą ofertę z Włoch, było też kilka z innych lig zagranicznych, ale priorytetem był powrót do kraju. Podoba mnie się wizja drużyny, rozmawiałam z trenerem Akbasem i myślę, że szykuje się ciekawa drużyna. Cieszę się, że będę jej częścią” – powiedziała Agnieszka Kąkolewska po podpisaniu kontraktu z mistrzem naszego kraju.

Popularna „Kaka” to siódma zawodniczka, co której mamy pewność, że będzie broniła barw Chemika Police w sezonie 2019/2020. Już na pierwszy rzut oka widać, że cel stawiany przed ekipą Ferhata Akabasa nie zmieni się, a ten brzmi „wygrać wszystko co możliwe.

Skład Grupa Azoty Chemika Police na sezon 2020/21
Rozgrywające:
Marlena Kowalewska,
Atakujące:
Przyjmujące: Martyna Grajber, Wilma Salas
Środkowe: Iga Wasilewska, Katarzyna Połeć, Agnieszka Kąkolewska
Libero: Paulina Maj-Erwardt
BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Powrót Kąkolewskiej na polskie parkiety po dwóch latach przerwy to jeden z największych hitów transferowych w TauronLidze. Porównywalny chyba tylko z przejście Katarzyny Zaroślińskiej-Król do ŁKS-u Commercecon Łódź (z Developresu SkyRes Rzeszów).

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback