Kod promocyjny STS na darmowy zakład bez depozytu!

Kod na bonus w STS umożliwia rozpoczęcie gry w zakładach bukmacherskich bez wpłacania własnych pieniędzy. Z tej notki dowiesz się jak po niego sięgnąć.

Kod promocyjny STS na darmowy zakład bez depozytu!

Freebet na start w STS

Tytułowe promo dedykowane jest osobom, które jeszcze nie posiadają swojego internetowego konta bukmacherskiego u legalnego operatora zakładów wzajemnych, jakim jest marka STS.

To właśnie rejestracja w serwisie online wskazanego powyżej bukmachera umożliwia sięgnięcie po darmowy zakład bez depozytu w wysokości 25 PLN a nawet 29 PLN.

Jak go zdobyć? Wystarczy w procesie rejestracji na oficjalnym portalu (już w pierwszym kroku) wpisać kod promocyjny, dzięki czemu po zakończeniu tego procesu na koncie pojawi się opisywany freebet.

Standardowy kod na bonus w STS o treści „pewne25” uprawnia do skorzystania z darmowego zakładu o równowartości 25 PLN. Z hasłem promocyjnym „BETONLINE” zyskasz jeszcze więcej, bo aż 29 PLN.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Przyznana premia na start za założenie konta musi zostać wykorzystana na zakłady sportowe. Wypłata dodatkowych środków będzie możliwa po dokonaniu trzykrotnego obrotu po łącznym kursie minimalnym 1.91, do którego liczą się stawki wyłącznie z wygranych zakładów.

Bonus od depozytu bukmachera STS

Freebet na start to jednak nie wszystko co bukmacher STS oferuje nowo zarejestrowanym graczom. Obecnie dostępny jest również bonus od pierwszej wpłaty.

Mowa o premii 100% dla inauguracyjnego depozytu aż do równowartości 1 200 PLN maksimum. Zainteresowany?


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.