Konkurs z pulą 20 000 PLN u bukmachera LvBet dla aktywnych graczy

Niezwykle ciekawą promocją dla swoich graczy posiada bukmacher LvBet, który to nagradza najaktywniejszych typerów. Pula nagród to 20 000 PLN!

Gotówka do wygrania dla aktywnych graczy

Gotówka do wygrania dla aktywnych graczy w LVbet

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Konkurs trwa w dniach od 7 czerwca do 31 lipca.

Promocja polega, żeby w dniach 7 czerwca do 31 lipca zawierać codziennie minimum po jednym kuponie. Poza tym kupon zawarty w danym dniu musi zostać rozliczeniem przez końcem dnia, np. kupon gracz zagrał 10 czerwca to musi zostać on rozliczony 10 czerwca maksymalnie do godz. 23:59!

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

W konkursie biorą udział kupony zagrane za minimum 20 PLN. Lecz każdy kupon zagrany za środki bonusowe jest wykluczany z tej akcji.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Jednak jest z czego wybierać, ponieważ operator dopuszcza zakłady na całą ofertę sportową, zakłady pojedyncze, zakłady kombi, zakłady przedmeczowe oraz postawione “na żywo”. Wykluczone są jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Poza tym w promocji nie biorą jeszcze udziału kupony, które:

  • zostały zagrane za środki bonusowe
  • zagrane systemem

Typer, który będzie codziennie typował od 7 czerwca do 31 lipca, a jego kupony będą spełniać powyższe warunki promocji może liczyć na nagrodę od bukmachera. Łączna pula nagród to 20 000 PLN, która zostanie podzielona pomiędzy zwycięzcami.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.