Kupony bez podatku u bukmacher Fortuna

Legalny polski bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom w każdy piątek, kiedy jest rozgrywana PKO Ekstraklasa. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Happy Hours u bukmachera Fortuna

Happy Hours u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w każdy piątek, kiedy rozgrywane są pojedynki PKO Ekstraklasy. Najbliższa okazja do skorzystania z tej akcji jest już dzisiaj, czyli 16 sierpnia.

Warunki promocji są niezywkle proste. Wystarczy dodać do kuponu specjalny bonus „Happy Hours„, który jest dostępny jedynie w godzinach 17:00 – 18:00.

Bukmacher Fortuna dopuszcza w tej promocji wszystkie kupony: AKO oraz MAXIKOMBI, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia, a wszystkie typy pochodzą z oferty przedmeczowej.

Warto jest wiedzieć, że kupon promocyjny może zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera jak i strony internetowej tego operatora.

Darmowy zakład w Etoto

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Tej akcji nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Kupon z bonusem „Happy hours” nie jest objęty „Early Cash Out”.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% o ile gracz spełnia powyższe warunki akcji, a także jego kupon został rozliczony jako wygrany.

Bonus na start bez wpłaty u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcąc otrzymać darmowy freebet w wysokości 20 PLN należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. Wówczas na koncie gracza pojawi się darmowy bonus bez dokonania wpłaty.

Natomiast typer, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejne nagrody od tego operatora: zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie do 1000 PLN!


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.