Lega Pallavolo Serie A1: Czy Leon zatrzyma Civitanovę? (Typy i Analiza)

W sobotę 12 stycznia rozegrane zostaną dwa pierwsze spotkania 17. kolejki włoskiej Lega Pallavolo Serie A1, bezsprzecznie uznawanej za najlepszą siatkarską ligę świata. O godzinie 18:00 rozpocznie się hit tej serii gier, pojedynek Sir Safety Conad Perugia z Cucine Luve Civitanovą. Szukasz typu na ten mecz? Mamy pewną propozycję.

Lega Pallavolo Serie A1: Czy Leon zatrzyma Civitanovę?
Lega Pallavolo Serie A1: Czy Leon zatrzyma Civitanovę?

W spotkaniach na szczycie, co do zasady, lepiej unikać typowania zwycięzcy, bo różnice pomiędzy czołowymi ekipami są na tyle niewielkie, że o końcowym rezultacie może zdecydować dosłownie dyspozycja dnia jednego z liderów czy nawet pojedyncze piłki. Starcie Perugii z Civitanovą jest właśnie taką potyczką.

Alternatywą dla standardowych typów na wygraną w meczu są zakłady na zawodników, które cieszą się coraz większą popularnością, dzięki czemu można je znaleźć już w ofercie kilku legalnych bukmacherów.

Pierwszoplanową postacią opisywanego pojedynku powinien być przyszły reprezentant Polski, Kubańczyk Wilfredo Leon Vanero, który po przenosinach z Zenita Kazań został największą gwiazdą Serie A1.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Niespełna 26-letni przyjmujący jest regularnie najlepiej punktującym swojego zespołu, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w statystykach, ale też w liczbie statuetek dla najlepszego zawodnika meczu.

To na jego barkach opiera się ciężar ataku Perugii, ale to nie wszystko. Świetne warunki fizyczne i motoryczne pozwalają Leonowi regularnie punktować również w polu zagrywki i w elemencie bloku.

Pisząc krótko, Leon to prawdziwa maszyna do zdobywania punktów, a do tego gracz stworzony do wielkich spotkań, takich jak dziś. Z tego właśnie powodu typy na jego osiągnięcia wydają się najlepszą opcją.

MeczTypKursPrognozaBukmacher
Perugia – Lube Najwięcej punktów: Leon1.657/10forBET
Perugia – LubeNajwięcej punktów/zwycięzca: Leon/Perugia2.355/10forBET

Spotkania włoskiej Serie A1, podobnie jak mecze PlusLigi, są szeroko pokazywane, więc bez trudu można znaleźć transmisję, jeśli ktoś chce śledzić to wydarzenie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.