Lega Pallavolo Serie A1 [K]: Busto Arsizio vs Cuneo (Typ i Analiza)

W niedzielę o godzinie 17:00 rozpocznie się trzecia kolejka rundy rewanżowej Lega Pallavolo Serie A1 kobiet, a więc po prostu włoskiej ekstraklasy siatkarek. W jednym z ciekawszych spotkań Unet E-Work Busto Arsizio zmierzy się z Boscą San Bernardo Cuneo.

Lega Volley Serie A1 kobiet: Busto Arsizio vs Cuneo (Typy i Analiza)
Lega Volley Serie A1 kobiet: Busto Arsizio vs Cuneo (Typy i Analiza)

Drużyna gospodarza, powszechnie uważana za zdecydowanego faworyta tej potyczki, zajmuje obecnie piątą pozycję w tabeli, ale ma szansę już po najbliższym meczu wskoczyć do czołowej czwórki Serie A1. Wystarczy, że wygra swoje spotkanie, a siatkarki z Monzy nie sprostają na wyjeździe ekipie z Conegliano, co jest bardzo prawdopodobne.

Cuneo w tym sezonie sprawiło już kilka dużych niespodzianek, dzięki czemu wciąż ma realne szanse na udział w fazie play-off. Obecnie zajmuje jednak dopiero dziewiątą pozycję, z dwoma oczkami straty do ósmego Bergamo. Problem polega jednak na tym, że dobra postawa na własnym parkiecie nie przekłada się na równie dobrą grę na wyjazdach.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY Fortuna: BETONLINE <<<

Wydaje się, że Busto Arsizio jest zespołem o zdecydowanie większym potencjale i szalenie perspektywicznym. Orro, Grobelna, Bonifacio czy Herbots to przyszłość nie tylko europejskiej, ale też światowej siatkówki. Podobny postaci po drugiej stronie brak.

W związku z tym wszystkim oraz patrząc na wynik pierwszej potyczki (3:0 i +23 w małych punktach) zdecydowałem się zagrać typ w stronę drużyny gospodarza. Prognoza? 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Busto Arsizio – Cuneo1 (-9,5)1.56Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.