Lega Pallavolo Serie A1: Modena vs Perugia (Typ i Analiza)

Hitem 20. kolejki rozgrywek o Mistrzostw Włoch w piłce siatkowej mężczyzn będzie pojedynek Azimutu Leo Shoes Modena z Sir Safety Conad Perugią, którego początek zaplanowano na godzinę 15:30.

Lega Pallavolo Serie A1: Modena vs Perugia (Typ i Analiza)
Lega Pallavolo Serie A1: Modena vs Perugia (Typ i Analiza)

Dość zdecydowanym faworytem tej konfrontacji, pomimo gry na wyjeździe, w zgodnej opinii wszystkich siatkarskich ekspertów są przyjezdni, którzy zajmują obecnie pozycję lidera ligowej tabeli i mają o sześć oczek więcej od dzisiejszego rywala, zajmującego czwarte miejsce w stawce.

Podzielam ten pogląd. W mojej ocenie Perugia ma zdecydowanie mniej słabych punktów. Jest lepiej poukładanym i znacznie stabilniejszym w swojej grze zespołem. W oczy rzuca się przede wszystkim zdecydowanie lepsza postawa w elementach defensywnych i ogólny balans pomiędzy nimi a ofensywą.

Nie ma też co ukrywać, że Perugia ma w swoich szeregach najlepszego aktualnie siatkarza na świecie. Jest nim oczywiście Kubańczyk z polskim paszportem Wilfredo Leon. To on na ogół robił różnicę w meczach na szczycie i wierzę, że dziś będzie podobnie.

Z tego powodu nie zamierzam ładować się w typ na wygraną gości po kursie 1,40. Uważam, że jeśli Leon zawiedzie, to przyjezdni tego nie wygrają. W związku z tym postanowiłem połączyć typ na wygraną z tym, że Leon zdobędzie najwięcej punktów.

Szanse na wejście takiej propozycji oceniam na co najmniej 50%, co przy oferowanym kursie daje nam naprawdę gigantyczne value.

MeczTypKursBukmacher
Modena – Perugia2+Leon najwięcej pkt3,30forBET

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.