Legalni bukmacherzy – Jak rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi?

Brakuje Ci czasami pieniędzy? Chcesz coś z tym faktem zrobić? Uważasz, że naprawdę dobrze znasz się na bukmacherce? Jeśli jesteś pełnoletni, to nie ma żadnych przeszkód, by założyć konto. Przecież legalne zakłady bukmacherskie od kilku lat są bardzo popularne. Tylko jakiego bukmachera online wybrać? W jaki sposób można wpłacić pieniądze? Co zaś zrobić, by obstawić swój premierowy kupon? Zapraszamy do lektury.

Na jakie podmioty hazardowe się zdecydować?

W tym momencie (stan na 21 stycznia 2022 roku) jest naprawdę relatywnie spora konkurencja na rynku zakładów wzajemnych, jeśli chodzi o nasz kraj. I to nawet pomimo wprowadzenia znowelizowanej wersji Ustawy Hazardowej, która weszła w życie już ponad cztery lata temu. Warto zaznaczyć, że dzięki temu dokumentowi każdy podmiot dokładnie wie, jakie kroki powinny być podjęte, by działać u nas zgodnie z prawem. Takie firmy bukmacherskie powinny być zaś wybierane przez Klientów. Na skutek tego będziesz mógł legalnie wpłacać oraz wypłacać pieniądze. Jakie podmioty hazardowe są obecnie szczególnie polecane przez ekspertów od świata hazardu? Jest to m.in. Betfan. Chcesz się tam zarejestrować? W takim razie wejdź na oficjalną stronę. Tam założysz konto internetowe. To najważniejszy krok, by w niedalekiej przyszłości można było zgodnie z prawem obstawiać zakłady bukmacherskie. Dlaczego jednak warto wybrać właśnie Betfan, a nie jakiś inny podmiot hazardowy? Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest legalna. W końcu nawet na powyższej stronie możesz sprawdzić numer zezwolenia, które pod koniec października 2018 roku zostało wydane przez Ministerstwo Finansów. Dodatkowo Betfan to firma bukmacherska zapewniająca świetne bonusy. Jest to m.in. cashback do 600 PLN na start.

Popularne metody, dzięki którym wpłacisz pieniądze

Samo założenie konta to jedna kwestia… Bez niej nie można ruszyć dalej. Chcesz skorzystać z bonusu oferowanego przez Betfan? W takim razie trzeba także wpisać stosowny kod promocyjny oraz wpłacić pieniądze. Masz zaś kilka metod, dzięki którym jesteś w stanie to zrobić. Warto zaznaczyć, że Betfan obsługuje ponad 20 rozmaitych banków. Co jeszcze możesz wybrać? To takie opcje, jak Blik, Przelewy24, Paysafecard, czy karty kredytowe… Warto zaznaczyć, że wszystkie transakcje finansowe obsługiwane przez Betfan są bezpieczne. Jeszcze nie zdarzyła się np. taka sytuacja, żeby ktoś wysłał pieniądze, które finalnie nie dotarły na konto bukmacherskie. Dodatkowo Betfan dba o to, by wszystko odbywało się stosunkowo szybko. Błyskawicznie możesz zatem zasilić własne konto bukmacherskie.

W jaki sposób obstawić premierowy kupon?

Przelew został zaksięgowany? Masz już środki na swoim koncie bukmacherskim? W takim razie możesz zagrać swój premierowy kupon. Ogólnie Betfan daje sporo możliwości na tej płaszczyźnie. Możesz bowiem obstawiać kupony pojedyncze, czy akumulowane. Bardziej zaawansowani gracze wybierają zaś kupony systemowe. Jak zagrać coś z oferty? Załóżmy, że na początek chcesz postawić zwykłego singla. Aby to zrobić, musisz wybrać interesujące Cię wydarzenie oraz na nie kliknąć. Potem trzeba tylko określić stawkę i zatwierdzić kupon.

5 / 5. Ocen: 1

Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski
Redaktor naczelny serwisu Volley24.pl. Urodzony z piłką siatkową, od zawsze związany z dziennikiem siatkarskim, od niedawna w Volley24.pl.