Liga Mistrzów CEV: PGE Skra powalczy o awans (Typ i Analiza)

We wtorek, pomimo heroicznej walki w Kazaniu, awansu do ćwierćfinału siatkarskiej Champions League nie udało się wywalczyć Treflowi Gdańsk. Dziś przed taką szansą stanie PGE Skra Bełchatów.

Liga Mistrzów CEV: PGE Skra powalczy o awans
Liga Mistrzów CEV: PGE Skra powalczy o awans! (Fot. CEV)

PGE Skra Bełchatów vs Zenit Sankt Petersburg

Rewanżowe spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów CEV pomiędzy siatkarzami z Sankt Petersburga i Bełchatowa rozpocznie się o godzinie 17:30 czasu polskiego i zapowiada się na jedną z najciekawszych konfrontacji na europejskich parkietach w tym tygodniu.

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed meczem numer dwa są żółto-czarni, którzy pokonali u siebie faworyzowanych Rosjan w stosunku 3:1, zapewniając sobie tym samym, w najgorszym wypadku, rozstrzygnięcie losów awansu w tzw. złotym secie.

„To był jeden z naszych najlepszych meczów w tym sezonie. Grając na takim poziomie nie musimy obawiać się żadnego rywala. To był napraWdę fajny wieczór dla nas i choć byliśmy lepsi we wszystkich elementach gry, to musimy mieć na uwadze, że Zenit będzie chciał się odegrać w Rosji. Musimy być więc na to gotowi” – Mówił Milan Katić, Przyjmujący PGE Skry (cytat za skra.pl).

Trzeba przyznać, że spotkanie w hali „Energia” faktycznie było jednym z najlepszych w wykonaniu bełchatowian w całym sezonie 2018/19. Ale trzeba też pamiętać, że drużyna gości przystąpiła do niego bez jednego ze swoich liderów, Kubańczyka Oreola Camejo.

Dziś ten ofensywny przyjmujący powinien pojawić się na parkiecie, co znacznie zwiększy szanse Zenitu na zwycięstwo. Nie jest jednak tak, że podopieczni Roberto Piazzy i Michała Winiarskiego nie będą mieli dziś swoich szans.

Jestem przekonany, że okazje na wygranie poszczególnych setów się pojawią, bo rywal ma sporo słabych punktów i notuje często przestoje. Wydaje mi się, że set dla PGE Skry to dziś minimum. Awans też jest możliwy.

MeczTypKursBukmacher
Zenit – PGE Skra2 (+2,5)1.50TOTALbet

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo: PGE Skra Bełchatów vs Zenit Sankt Petersburg

Freebet w STS; Kod: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...

Niedziela z TAURON Pucharem Polski Kobiet i PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 21 lutego)

Siatkarska niedziela w Polsce upłynie nam pod znakiem wielkiego finału TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz dwóch spotkań PlusLigi, których wyniki będą miały istotne znaczenie...