Liga Mistrzów CEV: Trefl przed arcytrudnym zadaniem! (Typy i Analiza)

Choć siatkarze Trefla Gdańsk wygrali swoją grupę, to już w ćwierćfinale Ligi Mistrzów CEV trafili na głównego faworyta tych rozgrywek, zespół Zenita Kazań. Pierwsze spotkanie już dziś, w środę 13 marca, o godzinie 18:00 w Ergo Arenie.

Liga Mistrzów CEV: Trefl przed arcytrudnym zadaniem!
Liga Mistrzów CEV: Trefl przed arcytrudnym zadaniem! (Fot. CEV)

Trefl Gdańsk vs Zenit Kazań

Nie ma co się oszukiwać i koloryzować, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Zenit Kazań wygra oba mecze 1/4 finału siatkarskiej Champions League, awansując bez żadnych problemów do półfinału rozgrywek. Rozgrywek, których cztery poprzednie edycje wygrywał. Już każdy ugrany set będzie dla gdańszczan sukcesem.

Oczywiście mówimy dziś o Zenicie bez Wilfredo Leona, który bezsprzecznie uważany jest obecnie za najlepszego siatkarza na świecie, ale w dalszym ciągu to potężny zespół. Wystarczy spojrzeć na nazwiska: N’Gapeth, Anderson, Michajłow, Butko, Wierbow, Wolwicz. Creme de la creme światowej siatkówki.

Fortuna darmowy zakład, KOD: BETONLINE

Nie można również zapominać o tym, że pomimo bardzo dobrych występów na europejskich parkietach, podopieczni Andrei Anastasiego nie należą nawet do czołówki PlusLigi. Stracili definitywnie szanse na awans do fazy play-off, zajmując przed ostatnią kolejką zaledwie dziesiąte miejsce w trzynastozespołowej stawce, z bilansem 9 zwycięstw i 13 porażek.

Zenit z kolei jest zdecydowanym faworytem rosyjskiej Superligi z bilansem 23 wygranych i zaledwie 1 porażką na koncie. Aż 12 z tych pojedynków podopieczni Władimira Alekno wygrali w stosunku 3:0, a w kolejnych 10 stracili zaledwie po secie.

Wobec tego wydaje się, że dziś do gry są wszelkie handicapy. Osobiście proponuję punktowy (-12,5) i dość nietypowo jak na mnie setowy (-2,5).

Prognozy: 7/10, 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Trefl Gdańsk vs Zenit Kazań

MeczTypKursBukmacher
Trefl – Zenit2 (-12,5)1.50Totolotek
Trefl – Zenit0:31.64Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...

Niedziela z TAURON Pucharem Polski Kobiet i PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 21 lutego)

Siatkarska niedziela w Polsce upłynie nam pod znakiem wielkiego finału TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz dwóch spotkań PlusLigi, których wyniki będą miały istotne znaczenie...