Choć siatkarze Trefla Gdańsk wygrali swoją grupę, to już w ćwierćfinale Ligi Mistrzów CEV trafili na głównego faworyta tych rozgrywek, zespół Zenita Kazań. Pierwsze spotkanie już dziś, w środę 13 marca, o godzinie 18:00 w Ergo Arenie.

Liga Mistrzów CEV: Trefl przed arcytrudnym zadaniem!
Liga Mistrzów CEV: Trefl przed arcytrudnym zadaniem! (Fot. CEV)

Trefl Gdańsk vs Zenit Kazań

Nie ma co się oszukiwać i koloryzować, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Zenit Kazań wygra oba mecze 1/4 finału siatkarskiej Champions League, awansując bez żadnych problemów do półfinału rozgrywek. Rozgrywek, których cztery poprzednie edycje wygrywał. Już każdy ugrany set będzie dla gdańszczan sukcesem.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Oczywiście mówimy dziś o Zenicie bez Wilfredo Leona, który bezsprzecznie uważany jest obecnie za najlepszego siatkarza na świecie, ale w dalszym ciągu to potężny zespół. Wystarczy spojrzeć na nazwiska: N’Gapeth, Anderson, Michajłow, Butko, Wierbow, Wolwicz. Creme de la creme światowej siatkówki.

Fortuna darmowy zakład, KOD: BETONLINE

Nie można również zapominać o tym, że pomimo bardzo dobrych występów na europejskich parkietach, podopieczni Andrei Anastasiego nie należą nawet do czołówki PlusLigi. Stracili definitywnie szanse na awans do fazy play-off, zajmując przed ostatnią kolejką zaledwie dziesiąte miejsce w trzynastozespołowej stawce, z bilansem 9 zwycięstw i 13 porażek.

Zenit z kolei jest zdecydowanym faworytem rosyjskiej Superligi z bilansem 23 wygranych i zaledwie 1 porażką na koncie. Aż 12 z tych pojedynków podopieczni Władimira Alekno wygrali w stosunku 3:0, a w kolejnych 10 stracili zaledwie po secie.

Wobec tego wydaje się, że dziś do gry są wszelkie handicapy. Osobiście proponuję punktowy (-12,5) i dość nietypowo jak na mnie setowy (-2,5).

Prognozy: 7/10, 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Trefl Gdańsk vs Zenit Kazań

MeczTypKursBukmacher
Trefl – Zenit2 (-12,5)1.50Totolotek
Trefl – Zenit0:31.64Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl