Liga Mistrzów [M]: Berlin Recycling Volleys vs PGE Skra Bełchatów (Typ i Analiza)

Liga Mistrzów [M]: Berliv Recycling Volleys vs PGE Skra Bełchatów (Fot.: CEV)
Liga Mistrzów [M]: Berliv Recycling Volleys vs PGE Skra Bełchatów (Fot.: CEV)

Pojedynek berlińczyków z bełchatowianami rozpocznie się o godzinie 20:00, a jego rezultat będzie niesamowicie istotny dla układu tabeli w grupie „D”, gdzie po dwóch rozegranych kolejkach wszystkie cztery ekipy mają na swoim koncie po jedynym zwycięstwie i trzy oczka za nie.

Początkowo firmy bukmacherskie dość zdecydowanego faworyta tej konfrontacji dostrzegały w zespole gospodarza, ale na przestrzeni tygodnia kursy się obróciły i obecnie faworytem według niż są aktualni mistrzowie naszego kraju.

>>> Sprawdź dzisiejsze promocje na Ligę Mistrzów!!! <<<

Moim zdaniem sytuacja ta tak naprawdę potwierdza, że rywalizacja nie ma zdecydowanego faworyta i każde rozstrzygnięcie jest możliwe, co pokazały zresztą wszystkie wcześniejsze potyczki w tej grupie. Jaki z tego płynie wniosek?

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Moim zdaniem najprostszy z możliwych, nie ma sensu typować na wygraną którejkolwiek z ekip. Zdecydowanie lepszą opcją wydaje się tutaj over punktowy. Można bowiem założyć, że będziemy świadkami zaciętej rywalizacji.

Berlińczycy w swojej hali potrafią być groźni dla każdego, bełchatowianie pomału dochodzą do swojej optymalnej dyspozycji, ale mają też swoje problemy, zwłaszcza z urazami. Wszystko przemawia za zażartym bojem.

MeczTypKursBukmacher
Berlin RV – PGE Skra178,5+1.50Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback