Liga Mistrzów [M]: Berlin Recycling Volleys vs PGE Skra Bełchatów (Typ i Analiza)

Liga Mistrzów [M]: Berliv Recycling Volleys vs PGE Skra Bełchatów (Fot.: CEV)
Liga Mistrzów [M]: Berliv Recycling Volleys vs PGE Skra Bełchatów (Fot.: CEV)

Pojedynek berlińczyków z bełchatowianami rozpocznie się o godzinie 20:00, a jego rezultat będzie niesamowicie istotny dla układu tabeli w grupie „D”, gdzie po dwóch rozegranych kolejkach wszystkie cztery ekipy mają na swoim koncie po jedynym zwycięstwie i trzy oczka za nie.

Początkowo firmy bukmacherskie dość zdecydowanego faworyta tej konfrontacji dostrzegały w zespole gospodarza, ale na przestrzeni tygodnia kursy się obróciły i obecnie faworytem według niż są aktualni mistrzowie naszego kraju.

>>> Sprawdź dzisiejsze promocje na Ligę Mistrzów!!! <<<

Moim zdaniem sytuacja ta tak naprawdę potwierdza, że rywalizacja nie ma zdecydowanego faworyta i każde rozstrzygnięcie jest możliwe, co pokazały zresztą wszystkie wcześniejsze potyczki w tej grupie. Jaki z tego płynie wniosek?

Moim zdaniem najprostszy z możliwych, nie ma sensu typować na wygraną którejkolwiek z ekip. Zdecydowanie lepszą opcją wydaje się tutaj over punktowy. Można bowiem założyć, że będziemy świadkami zaciętej rywalizacji.

Berlińczycy w swojej hali potrafią być groźni dla każdego, bełchatowianie pomału dochodzą do swojej optymalnej dyspozycji, ale mają też swoje problemy, zwłaszcza z urazami. Wszystko przemawia za zażartym bojem.

MeczTypKursBukmacher
Berlin RV – PGE Skra178,5+1.50Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.