Liga Mistrzów [M]: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cucine Lube Civitanova (Typy i Analiza)

Wtorek na siatkarskich parkietach to przede wszystkim zmagania w siatkarskiej Champions League, gdzie bez wątpienia hitem dnia jest konfrontacja ZAKSY z Cucine Lube, której początek zaplanowano na godzinę 18:00.

Liga Mistrzów [M]: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cucine Lube Civitanova (Fot.: CEV)
Liga Mistrzów [M]: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cucine Lube Civitanova (Fot.: CEV)

Wszyscy legalni bukmacherzy zdecydowanego faworyta tej konfrontacji dostrzegają w drużynie gości i trudno z tą oceną jest się nie zgodzić. Zwłaszcza, że mecz odbędzie się w Arenie Gliwice, więc tak naprawdę ZAKSA będzie pozbawiona atutu własnego boiska, który w siatkówce ma naprawdę duże znaczenia.

Nie jest to jednak jedyny a nawet główny powód, dla którego warto iść w stronę przyjezdnych. Tym zdecydowanie najważniejszym jest po prostu większy potencjał włoskiej ekipy, która dysponuje potężną siłą ognia. Zarówno na siatce, jak i w polu zagrywki. Sokołow, Leal, Simon czy Juantorena – te nazwiska mówią same za siebie.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY Fortuna: BETONLINE <<<

Kędzierzynianie znajdują się w znakomitej formie, o czym świadczy ich bilans gier na krajowym podwórku, gdzie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Jednak rywalizacja na Starym Kontynencie to zdecydowanie wyższy poziom, o czym ZAKSA przekonała się w poprzedniej kolejce, kiedy to przegrała 1:3 w Modenie.

Wówczas jednak podopieczni Andrei Gardiniego mieli swoje szanse nie tylko na doprowadzenie do tie-breaka, ale nawet na wygranie meczu za komplet oczek. W końcówkach zabrakło jednak doświadczenia i jakości. Postawa w tamtym pojedynku jest mimo wszystko wystarczającym argumentem za typem na over punktowy. Na trzech setach nie powinno się dziś skończyć.

Na koniec analizy wypada tradycyjnie przytoczyć prognozy dla zaproponowanych typów. Szansa na over punktowy to jakieś 7/10, a nie zwycięstwo gości 8/10.

MeczTypKursBukmacher
ZAKSA – Lube172,5+1.50Fortuna
ZAKSA – Lube21.45Totolotek

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.