Liga Mistrzów: PGE Skra kontra Zenit! (Typ i Analiza)

W czwartek 14 marca odbędą się dwa ostatnie spotkania pierwszej kolejki ćwierćfinałów Ligi Mistrzów CEV. Polski kibiców interesuje przede wszystkim konfrontacja PGE Skry Bełchatów z Zenitem Sankt Petersburg, której początek zaplanowano na godzinę 18:00.

Liga Mistrzów: PGE Skry mecz o wszystko! (Typ i analiza)
Liga Mistrzów: PGE Skra kontra Zenit! (Fot. CEV)

PGE Skra Bełchatów vs Zenit Sankt Petersburg

Bełchatowianie do tej konfrontacji przystąpią ze spokojnymi głowami, bo w przedostatniej kolejce fazy zasadniczej, pokonując na wyjeździe 3:2 Trefla Gdańsk, zapewnili sobie awans do fazy play-off, co było głównym celem targanego kontuzjami zespołu na przestrzeni ostatnich tygodni.

Teraz, kiedy żółto-czarni są już pewni gry w fazie pucharowej Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn, a ich sytuacja kadrowa jest coraz lepsza, mogą podejść na luzie do rywalizacji na europejskich parkietach.

„To dla nas megaprzygoda i mam nadzieję, że pokażemy najlepszą siatkówkę w naszym wydaniu. Musimy zagrać bardzo dobrze i wtedy możemy ugryźć Zenit. Dla mnie osobiście będzie to bardzo fajna przygoda, na którą się czeka, żeby sprawdzić się z najlepszymi. To dla nas najważniejszy test, ale zagramy z uśmiechem na ustach” – powiedział Karol kłos, środkowy PGE Skry (cytat za skra.pl).

W chwili obecnej trenerzy Roberto Piazza i Michał Winiarski mogą już korzystać z usług praktycznie wszystkich zawodników z kadry pierwszego zespołu. Wliczając w to Mariusza Wlazłego i Artura Szalpuka, którzy już zdążyli pokazać się z niezłej strony w poniedziałek.

Po drugiej stronie siatki stanie zespół znacznie bogatszy i z jeszcze większymi gwiazdami w składzie. Mowa przede wszystkim o Georgu Grozerze i Oreolu Camajo. Ale nie jest to ekipa bez wad i słabych punktów, co wyszło już w fazie grupowej, gdzie gubili sety.

Jeśli Trefl Gdańsk wczoraj był blisko pokonania Zenita Kazań (2:3), to tym bardziej stać bełchatowian na niespodziankę dzisiaj. Spodziewam się zaciętego meczu, który nie powinien skończyć się w trzech setach.

MeczTypKursBukmacher
PGE Skra – Zenit3,5+1.52TOTALbet

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo: PGE Skra Bełchatów vs Zenit Sankt Petersburg

Freebet w STS; Kod: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.