Liga Mistrzów: Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów!

Znamy już osiem najlepszych zespołów klubowych na Starym Kontynencie. Bój o ostatnie trzy wolne miejsca rozstrzygnął się w środę 27 lutego.

Liga Mistrzów: Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów!
Liga Mistrzów: Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów!

Przed ostatnią kolejką fazy grupowej siatkarskiej Champions League awans zapewniony mieli zwycięzcy pięciu grup: Zenit Kazań, Cucine Lube Civitanova, Zenit Sankt Petersburg, Trefl Gdańsk i Sir Colussi Sicoma Perugia.

W środę rozstrzygały się losy awansu z drugich miejsc, a jako pierwszy swoją szansę zaprzepaścił Halkbank Ankara, przegrywając 0:3 w Kazaniu. Swoją szansę wykorzystało natomiast francuskie Chaumont VB ogrywając ACH Volley Lublana (3:0).

Oferta specjalna dla graczy Volley24. Bonus bez depozytu w STS. 27 PLN za darmo. Kod promocyjny STS to BETONLINE

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

W grze o dwa wolne miejsca pozostała PGE Skra Bełchatów, Dinamo Moskwa i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Bełchatowianie wygrali 3:0 z Berlin Recycling Volleys i czekali na potknięcie jednego z dwóch rywali, bo do takiego musiało dojść by mogli awansować.

Dinamo Moskwa rozprawiło się z Tours VB (3:0), a ZAKSA prowadziła już 2:0 w setach z Civitanovą i miała przewagę również w trzeciej partii, którą wieńczyły piłki meczowe. Tych nie udało się jednak wykorzystać, co się zemściło porażką 2:3 i odpadnięcie z Ligi Mistrzów CEV.

Losowanie par ćwierćfinałowych jeszcze przed nami, ale wiadomo już, że pierwsze spotkania odbędą się w dniach 12-14 marca a rewanże tydzień później.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.