Liga Mistrzów: W środę poznamy obu finalistów (Typy i Analizy)

To właśnie w środę 10 kwietnia rozegrane zostaną oba mecze rewanżowe 1/2 finału Ligi Mistrzów CEV. W czwórce najlepszych ekip Starego Kontynentu znalazła się m.in. PGE Skra, ale bełchatowianie mają zdecydowanie najmniejsze szanse na awans do wielkiego finału.

Liga Mistrzów: W środę poznamy obu finalistów (Fot. CEV)

Zenit Kazań vs Sir Colussi Sicoma Perugia

Zanim na parkiet wyjdą siatkarze z Bełchatowa pojawią się na nim zawodnicy z Kazania i Perugii. Wielu tę konfrontację okrzyknęło przedwczesnym finałem i trudno z tym się nie zgodzić, patrząc na przebieg pierwszego starcia, które zakończyło się zwycięstwem Rosjan po tie-breaku. Siatkówka na niebotycznym poziomie zapowiada się również dzisiaj, więc nie pokuszę się o wskazanie zwycięzcy, bo decydować mogą dosłownie pojedyncze piłki. Wszystko wskazuje na to, że również rewanż będzie rozgrywany na dłuższym niż tylko trzy sety dystansie i dlatego zdecydowałem się tutaj na over punktowy.

Prognoza: 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Zenit Kazań vs Sir Colussi Sicoma Perugia

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Cucine Lube Civitanova vs PGE Skra Bełchatów

W drugim półfinale sprawa awansu jest już chyba zamknięta. Po porażce 0:3 w łódzkiej Atlas Arenie, musiałby się zdarzyć cud, żeby do wielkiego finału awansowała PGE Skra. Bełchatowianie musieliby wygrać 3:0 lub 3:1, a następnie również złotego seta. To bardzo mało prawdopodobny scenariusz, zważywszy na przebieg pierwszej potyczki i ostatnią formę obu ekip. W takich okolicznościach trudno znaleźć jakiś sensowny typ. Najlepiej wygląda chyba zakład z handicapem na wygraną Włochów w pierwszym secie, na który powinni wyjść maksymalnie skoncentrowani.

Prognoza: 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Cucine Lube Civitanova vs PGE Skra Bełchatów

MeczTypKursBukmacher
Zenit – Perugia184,5+1.80STS
Lube – PGE Skra1.set: 1 (-3,5)1.57Fortuna

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.