Czwartek 24 stycznia na siatkarskich parkietach to przede wszystkim ostatki w Lidze Mistrzyń, gdzie odbędą się dwa ostatnie spotkania trzeciej kolejki fazy grupowej. W tym drugim, Chemik Police podejmie Dinamo Moskwa. Początek o godzinie 18:00.

Pojedynek policzanek z moskwiczankami ma zdecydowanego faworyta i jest nim niestety zespół przyjezdny, który nie może pozwolić sobie dzisiaj na porażkę, jeśli poważnie myśli o awansie do fazy pucharowej Champions League CEV siatkarek.
Dotychczas Dinamo przegrało u siebie 1:3 z Fenerbahce Stambuł i pokonało na wyjeździe bez straty seta CSM Dinamo Bukareszt. Z obiema tymi ekipami Chemik ugrał tylko jedną partię, co mówi samo przez się i stanowi chyba wystarczający argument.
Argument za tym, żeby grać w stronę Rosjanek, zarówno na samo zwycięstwo, jak i na ich wygraną z handicapami – setowym (-1,5) i punktowymi. W zależności od tego kto na jakie ryzyko można sobie pozwolić.
Zwłaszcza, że policzanki po odejściu rewelacyjnej Magdaleny Stysiak spuściły nieco z tonu, co dobitnie pokazuje styl i wynik weekendowej potyczki z Developresem SkyRes Rzeszów, przegranej 1:3 i różnicą aż 16 małych oczek.
Nie wydaje mi się, żeby zespół z Gonczarową i Havelkovą w składzie miał zwyciężyć dziś mniej przekonująco. Prognoza: 7/10
Mecz | Typ | Kurs | Bukmacher |
Chemik – Dinamo | 2 (-9,5) | 1.51 | Fortuna |
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.