Liga Mistrzyń: Chemik Police vs Dinamo Moskwa (Typ i Analiza)

Czwartek 24 stycznia na siatkarskich parkietach to przede wszystkim ostatki w Lidze Mistrzyń, gdzie odbędą się dwa ostatnie spotkania trzeciej kolejki fazy grupowej. W tym drugim, Chemik Police podejmie Dinamo Moskwa. Początek o godzinie 18:00.

Liga Mistrzyń: Chemnik Police vs Dinamo Moskwa
Liga Mistrzyń: Chemnik Police vs Dinamo Moskwa (Fot.: CEV)

Pojedynek policzanek z moskwiczankami ma zdecydowanego faworyta i jest nim niestety zespół przyjezdny, który nie może pozwolić sobie dzisiaj na porażkę, jeśli poważnie myśli o awansie do fazy pucharowej Champions League CEV siatkarek.

Dotychczas Dinamo przegrało u siebie 1:3 z Fenerbahce Stambuł i pokonało na wyjeździe bez straty seta CSM Dinamo Bukareszt. Z obiema tymi ekipami Chemik ugrał tylko jedną partię, co mówi samo przez się i stanowi chyba wystarczający argument.

Argument za tym, żeby grać w stronę Rosjanek, zarówno na samo zwycięstwo, jak i na ich wygraną z handicapami – setowym (-1,5) i punktowymi. W zależności od tego kto na jakie ryzyko można sobie pozwolić.

Zwłaszcza, że policzanki po odejściu rewelacyjnej Magdaleny Stysiak spuściły nieco z tonu, co dobitnie pokazuje styl i wynik weekendowej potyczki z Developresem SkyRes Rzeszów, przegranej 1:3 i różnicą aż 16 małych oczek.

Nie wydaje mi się, żeby zespół z Gonczarową i Havelkovą w składzie miał zwyciężyć dziś mniej przekonująco. Prognoza: 7/10

MeczTypKursBukmacher
Chemik – Dinamo2 (-9,5)1.51Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.