Liga Mistrzyń: Developres SkyRes Rzeszów wkracza do gry! (Zapowiedź i typy na wtorek 1 grudnia)

Pierwsze turnieje fazy grupowej Ligi Mistrzyń CEV 2020/2021 mają już za sobą siatkarki Grupy Azoty Chemika Police oraz ŁKS-u Commercecon Łódź, które wywalczyły dotychczas siedem oraz pięć oczek, co w obu przypadkach wystarcza do zajmowania drugiej pozycji w tabeli przed rewanżowymi zawodami, które odbędą się już w w 2021 roku. Jako ostatnie do gry wkroczą zawodniczki Developresu SkyRes Rzeszów, które rozpoczną rywalizację we włoskim Scandicci we wtorek 1 grudnia. To właśnie podopieczne Stephane’a Antigi czeka najtrudniejsze zadanie. Sportowe analizy znajdziesz też na blogu Dobre Typy!

Liga Mistrzyń: Developres SkyRes Rzeszów wkracza do gry! (Zapowiedź i typy) [Fot.: CEV]

Liga Mistrzyń: Terminarz Developresu SkyRes Rzeszów

Siatkarkom z Podkarpacia przyjdzie rywalizować z niemieckim Schwerinem oraz dwoma włoskimi drużynami, z Busto Arsizio i drużyną gospodarza pierwszego turnieju, w którym na wielką gwiazdę wyrasta Magdalena Stysiak, podstawowa skrzydłowa reprezentacji Polski. To właśnie ten ostatni zespół uchodzi za głównego faworyta do awansu. Z pozostałymi niepokonany lider TAURON Ligi powinien sobie poradzić.

Liga Mistrzyń: Plan transmisji meczów Developresu (grupa A)
1 grudnia (wtorek):
17.30 Savino Del Bene Scandicci – Unet e-work Busto Arsizio (Polsat Sport News)
20.30 SSC Palmberg Schwerin – Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport)
2 grudnia (środa):
17.30 SSC Palmberg Schwerin – Savino Del Bene Scandicci (Polsat Sport News)
20.30 Developres SkyRes Rzeszów – Unet e-work Busto Arsizio (Polsat Sport Extra)
3 grudnia (czwartek):
17.30 Unet e-work Busto Arsizio – SSC Palmberg Schwerin (Polsat Sport News)
20.30 Developres SkyRes Rzeszów – Savino Del Bene Scandicci (Polsat Sport)
Siatkarska Liga Mistrzów na żywo w Internecie!

Palmberg Schwerin vs Developres SkyRes Rzeszów (20:30)

Niemiecki rywal rzeszowianek to aktualny wicelider 1.Bundesligi, który w sezonie 2020/2021 może pochwalić się bilansem dziewięciu zwycięstw i zaledwie dwóch porażek. Tyle, że Blagojević i spółka notują obecnie serię jedenastu kolejnych zwycięstw, a ich gra na polskich parkietach w ostatnich miesiącach może zawstydzić zarówno Chemika, jak i „Łódzkie Wiewióry”, a te dwa zespoły poradziły sobie na europejskich parkietach, co pokazuje mniej więcej, w jakim miejscu jest nasza siatkówka klubowa w żeńskim wykonaniu. Mówimy o bardzo solidnych średniakach z aspiracjami.

„Ten sezon jest zupełnie inny, wcześniej miałyśmy wyjazd na jeden mecz w rozgrywkach CEV, a teraz jedziemy na turniej trzydniowy. Na pewno mamy więcej materiałów wideo, ponieważ nie znamy tych zespołów i dodatkowo rozgrywamy trzy mecze w przeciągu trzech dni. Treningi do takiego turnieju wyglądają tak jak do każdego meczu. Musimy ciężko pracować i przygotować się taktycznie” – powiedziała PRZYJMUJĄCA RZESZOWIANEK, Jelena blagojević (cytat za developres.rzeszow.pl)

Schwerin nie będzie łatwym rywalem, bo w jego szeregach znajdziemy reprezentantki Niemiec czy Holandii, ale nie jest to też zespół z wyższej półki, niż którakolwiek z topowych drużyn w naszym kraju. Pisząc krótko, nie ma kogo się bać. Wystarczy zagrać swoje, bo to powinno wystarczyć do zgarnięcia kompletu punktów.

Siatkarskie typy na wtorek 1 grudnia

Od wtorku 1 grudnia rywalizować będą też siatkarze w jednej z grup. Hitem dnia będzie konfrontacja włoskiego Itasu Trenitno z Lokomotiwem Nowosybirsk. Według bukmacherów faworytem drużyna gospodarza, ale ja dostrzegam spore velu w typie na przyjezdnych, bo ekipa z Półwyspu Apenińskiego wraca do gry po kwarantannie i bez swojego podstawowego rozgrywającego, Simone Gianelliego, który otrzymał wyniki pozytywny i ponownie został poddany izolacji.

MeczTypKursBuk
Schwerin – Developres2 (-1,5 s.)1,60BetClic
Scandicci – Busto Arsizio1 (-10,5)1,49Fortuna
Trentino – Lokomotiw22,38Fortuna
Prognozy: 7/10, 8/10, 6/10.
Wyniki na żywo: eLivescore.pl

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.