Liga Mistrzyń: Starcie gigantów! (Typy i Analiza)

W czwartek 4 kwietnia rozegrany zostanie drugi mecz półfinałów Ligi Mistrzyń CEV, który tak jak pierwszy będzie turecko-włoską konfrontacją. Po przeciwnych stronach siatki staną zespoły VakifBanku Stambuł i Igora Gorgonzoli Novara.

Liga Mistrzyń: Starcie gigantów! (Fot.: CEV)

VakifBank Stambuł vs Igor Gorgonzola Novara

Starcie to jest zapowiadane przez wielu jako pojedynek dwóch najlepszych siatkarek na świecie, chińskiej przyjmujące Ting Zhu i włoskiej atakującej Paoli Egonu. Podczas zeszłorocznych mistrzostw świata, w ich półfinale, lepsza okazała się ta druga. Czy tym razem będzie podobnie? Mimo wszystko szanse na to nie wydają się zbyt duże. Chinka ma tym razem do pomocy lepsze zawodniczki niż te we włoskiej ekipie, więc porażka w pierwszym, czyli tym domowym starciu, byłaby naprawdę sporą niespodzianką. Wręcz sensacją, bo podopieczne Giovanniego Guidettiego od lat imponują organizacją gry, którą z pewnością przewyższają dzisiejsze rywalki, zwłaszcza w przyjęciu i defensywie. Kursy na samo zwycięstwo VakifBanku może nie powalają, ale tak to już bywa. Z drugiej strony wydaje się, że nie powinna być to jednostronna konfrontacja, więc można też alternatywnie rozważyć typ na over setowy.

MeczTypKursBukmacher
VakifBank – Novara11.40forBET
VakifBank – Novara 3,5+1.40Etoto

Prognoza: 8/10 i 7/10.
Transmisja na żywo: VakifBank Stambuł vs Igor Gorgonzola Novara

Darmowy zakłAd forBET; Kod: Betonline

Bonus w forBET

W dniu 4 kwietnia i tylko dziś legalny bukmacher przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną, w ramach której można zgarnąć bonus w wysokości 25 PLN już za samo postawienie kuponu spełniającego warunki promocji. Szczegóły na oficjalnym portalu forBET.

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego? Możesz założyć je z kodem promocyjnym „BETONLINE”, dzięki czemu zyskasz więcej niż w ramach tradycyjnej oferty powitalnej.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.