We wtorek 9 kwietnia rozegrany zostanie drugi mecz półfinałowej rywalizacji Ligi Mistrzyń CEV pomiędzy Fenerbahce Stambuł a Imoco Volley Conegliano. Początek o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Liga Mistrzyń: We wtorek poznamy pierwsze finalistki! (Fot. CEV)

Fenerbahce Stambuł vs Imoco Volley Conegliano

Czas na rewanż pomiędzy tureckimi „Żółtymi Aniołami” i włoskimi „Panterami”, który wyłoni pierwszego finalistę Ligi Mistrzów CEV w sezonie 2018/19.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Faworytkami wydają się być siatkarki z Półwyspu Apenińskiego, które w pierwszej konfrontacji nie straciły nawet seta. Trzeba jednak uczciwie zaznaczyć, że Turczynki w każdym dzielnie walczyły.

Różnice były naprawdę minimalne i o końcowych wynikach poszczególnych setów decydowały dosłownie pojedyncze piłki. Dziś może być podobnie, choć w siatkówce nigdy niczego nie można być pewnym.

Darmowy zakład forBET; Kod: Betonline

Fener ma potężną siłę ognia na siatce i w polu zagrywki, ale z przyjęciem jest już zdecydowanie gorzej. Podobnie jak z organizacją gry w defensywie.

Tutaj górują świetnie poukładane Włoszki, które grają też nieco szybszą i bardziej kombinacyjną siatkówkę. Do awansu brakuje im dwóch setów. W razie niepowodzenia zostanie im jeszcze „złoty set”.

Mnie wydaje się, że Imoco Volley Conegliano będzie jednak w stanie zapewnić sobie awans bez konieczności rozgrywania dodatkowej partii.

MeczTypKursBukmacher
Fenerbahce – Conegliano2 (+1,5)1.55forBET

Prognoza: 6/10.
Transmisja na żywo: Fenerbahce Stambuł vs Imoco Volley Conegliano


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl