Liga Narodów. Wygraj wyjazd do Włoch z Forbet

Bardzo ciekawą promocję dla swoich graczy oferuje bukmacher Forbet, który przeprowadza konkurs, w którym można wygrać łącznie cztery pakiety na Ligę Narodów w siatkówce na turniej Panów w Mediolanie. Łącznie bukmacher nagrodzi stu najlepszych graczy.

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Konkurs z nagrodami u bukmachera Forbet

W walce o nagrody może walczyć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Akcja promocyjna trwa do 11 czerwca i do tego dnia można zbierać punkty.

Zasady są niezwykle proste. W czasie trwania tej akcji należy zbierać punkty. System premiowania jest bardzo prosty. Ponieważ im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej punktów zdobędziesz.

Typuj i walcz o najwyższe cele

Wygra ten gracz, który zdobędzie najwięcej punktów. Łącznie bukmacher nagrodzi najlepszych stu graczy. Typerzy z miejsc 1-3 oraz z dziesiątej lokaty wygrają pakiety na wyjazdowe spotkania Polaków w Lidze Narodów. Będą to bilety na turniej w Mediolanie. Zwycięcy będą mogli obejrzeć za darmo spotkania Biało Czerwonych z Argentyną oraz Serbią.

Poza tym w pakiet wchodzą: przelot, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Ranking jest aktualizowany co 24 godziny i dostępny na stronie bukmachera Forbet.

Poza tym szereg nagród jest dla pozostałych zawodników, którzy otrzymają bony na grę u bukmachera.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Forbet. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Forbet?

Jeżeli nie, to można go założyć na oficjalnej stronie www.iforbet.pl. Osoba, która podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma bonus od bukmachera w kwocie 50 PLN. Bonus trafi do gracza w dodatku bez dokonania depozytu.

Poza tym bukmacher posiada bardzo ciekawe promocje dla swoich użytkowników, włącznie z zbliżającym się Mundialem U20.

Poza tym oferta bukmachera jest bardzo bogata, gdzie każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie. Zarówno przedmeczowa jak i na żywo. W dodatku użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera w pełni za darmo i legalnie mogą obejrzeć mecze w Forbet TV! Mnóstwo transmisji sportowych z piłki nożnej, tenisa, siatkówki na ekranie monitora, smartfona prosto od Forbet


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.