LM: Jastrzębski Węgiel powalczy o rozstawienie! (Typy i analiza)

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla przystąpią do ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów CEV już jako pewni awansu do rundy play-off, co nie znaczy, że środowe mecze będą dla nich o pietruszkę.

LM: Jastrzębski Węgiel powalczy o rozstawienie! (Fot.: CEV)

Greenyard Maaseik vs Jastrzębski Węgiel (20:30)

Sytuacja na finiszu fazy grupowej wygląda tak, że jastrzębianie potrzebują maksimum jednego seta, żeby cieszyć się rozstawieniem w losowaniu par 1/4 finału Ligi Mistrzów CEV, co mocno ułatwiłoby sprawę na tym etapie zmagań.

Maksymalnie jednego seta przy założeniu, że swój mecz 3:0 wygrają siatkarze Fakieła Nowyj Urengoj, którzy zmierzą się w Słowenii z miejscowym ACH Volley Lublana. Z tego, co jednak można usłyszeć od samych zawodników, mowy o żadnym odpuszczaniu nie ma.

„Jedziemy tam po zwycięstwo, gdyż chcemy zakończyć rozgrywki grupowe z kompletem wygranych” – wali prosto z mostu Lukas Kampa, rozgrywający czwartej obecnie drużyny PlusLigi.

W bieżącej edycji CEV Champions League Jastrzębski Węgiel wygrał wszystkie pięć dotychczasowych spotkań, a dwa zwycięstwa z Zenitem Kazań, który za chwilę może pożegnać się z Ligą Mistrzów, zapiszą się w annałach polskiej siatkówki.

„Pomarańczowi” są w Belgii już od poniedziałku, a we wtorek odbyli trening przedmeczowy na hali Steengoed Arena, gdzie będą chcieli powtórzyć wynik z pierwszego meczu, który wygrali bardzo wyraźnie, bo 3:0 na własnym parkiecie.

MeczTypKursBuk
Maaseik – JW2 (+1,5)1,62eTOTO
Maaseik – JW 3,5+1,44BetClic

W środę na parkiet wyjdą też siatkarze z Kędzierzyna-Koźla, którzy powinni wygrać gładko szósty mecz obecnej edycji Ligi Mistrzów, najprawdopodobniej po raz szósty 3:0. Cień szansy na awans ma również VERVA Warszawa, ale musiałaby wygrać z trzy punkty na terenie Perugii Wilfredo Leona i Vitala Heynena, co wydaje się bardzo mało prawdopodobne. Zwłaszcza, że rywal notuje obecnie historyczną serię zwycięstw.

Prognoza: 7/10 i 8/10.
Mecze Ligi Mistrzyń CEV na żywo w Internecie!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.