LM: ZAKSA zagra o awans! (Typy i analiza)

Już po czterech kolejkach zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów CEV siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle mogą zapewnić sobie awans do rundy play-off. Aby tak się stało muszą ograć we wtorek za komplet punktów belgijskie Knack Roeselare. Początek tego meczu o godzinie 18:00.

LM: ZAKSA zagra o awans! (Fot.: CEV)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Knack Roeselare

Będzie to już drugi pojedynek zespołów z Kędzierzyna-Koźla i Roeselare w fazie grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów CEV. Pierwszy odbył się 10 grudnia 2019 roku w Belgii, a zwycięsko wyszli z niego aktualni mistrzowie naszego kraju.

We wtorek 28 stycznia liczymy na powtórkę z rozrywki, a już na pewno na zwycięstwo za trzy punkty, które w zasadzie przesądziłoby o awansie podopiecznych Nikoli Grbicia do fazy play-off rozgrywek już po czterech z sześciu kolejek.

Dotychczas ZAKSA nie straciła nawet jednego seta pokonując poza belgijskim zespołem także niemieckie VfB Fredrichshafen oraz serbską Vojvodinę NS Seme Nowy Sad. To wszystko pomimo rotowania składem przez sztab szkoleniowy polskiego potentata.

Dzisiejszy rywal kędzierzynian stanowi obecnie drugą siłę w grupie „E” siatkarskie CEV Champions Legue z dwoma zwycięstwami i jedną porażką oraz z pięcioma punktami na koncie.

Nowy kod promocyjny BetClic

Nie jest to jednak aż tak mocna drużyna jak jeszcze kilka lat temu, kiedy to regularnie zespoły z Belgii, Roeselare i Maaseik, sprawiały przedstawicielom polskiej PlusLigi spore problemy.

W związku z tym i zważywszy na to, że ZAKSA po dwóch porażkach ligowych z rzędu przełamała się w konfrontacji z Zawierciem (3:0), prezentując bardzo dobrą siatkówkę, spodziewamy się gładkiego zwycięstwa najlepszej drużyny „Ligi Mistrzów Świata”.

MeczTypKursBuk
ZAKSA – Roeselare1 (-11,5)1,54Fortuna
ZAKSA – Roeselare DW 3:02,07BetClic

Prognoza: 7/10 i 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Roeselare


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.