LSK: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Typ i Analiza)

Poniedziałek na siatkarskich parkietach nie będzie zbyt obfity w wydarzenia, ale powinniśmy być świadkami przynajmniej jednego interesującego wydarzenia. Mowa o potyczce w 17. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet, której początek zaplanowano na godzinę 17:30.

LSK: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
LSK: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Chodzi rzecz jasna o starcie bielszczanek z bydgoszczankami, a więc zespołów numer pięć i sześć w ligowej tabeli. Zespołów, które są na dobrej drodze, żeby awansować do fazy play-off i powalczyć wiosną o medale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet.

Jak wskazują same miejsca w tabeli, mamy do czynienia z zespołami o zbliżonym potencjale, więc tak naprawdę każde rozstrzygnięcie wchodzi w grę i żadne nie będzie mogło zostać uznane za niespodziankę. Zwłaszcza, że ta nieco słabsza drużyna zagra na własnej hali.

Spotkanie w Bydgoszczy zakończyła się co prawda łatwym zwycięstwem podopiecznych Piotra Mateli, ale był to inny moment sezonu. BKS był w dużo słabszej dyspozycji, a Pałac na wznoszącej. Teraz je na odwrót.

Co za tym idzie, nie spodziewałbym się dzisiaj powtórki, czyli szybkiego rozstrzygnięcia. To powinno być wyrównane starcie, rozgrywane, co najmniej na dystansie czterech setów, jeśli nie pięciu. Prognoza: 8/10.

Moim zdaniem Grot Budowlani mają wszystko, żeby osiągnąć dziś podobny rezultat i dlatego typuję w ich stronę. Zdecydowanie i bez większych wątpliwości. Prognoza: 7/10.

Legalną transmisję online znajdziesz >>>TUTAJ<<<.

MeczTypKursBukmacher
BKS – Pałac3,5+1.43TOTALbet

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...

Niedziela z TAURON Pucharem Polski Kobiet i PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 21 lutego)

Siatkarska niedziela w Polsce upłynie nam pod znakiem wielkiego finału TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz dwóch spotkań PlusLigi, których wyniki będą miały istotne znaczenie...