LSK: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Typ i Analiza)

Poniedziałek na siatkarskich parkietach nie będzie zbyt obfity w wydarzenia, ale powinniśmy być świadkami przynajmniej jednego interesującego wydarzenia. Mowa o potyczce w 17. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet, której początek zaplanowano na godzinę 17:30.

LSK: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
LSK: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Chodzi rzecz jasna o starcie bielszczanek z bydgoszczankami, a więc zespołów numer pięć i sześć w ligowej tabeli. Zespołów, które są na dobrej drodze, żeby awansować do fazy play-off i powalczyć wiosną o medale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet.

Jak wskazują same miejsca w tabeli, mamy do czynienia z zespołami o zbliżonym potencjale, więc tak naprawdę każde rozstrzygnięcie wchodzi w grę i żadne nie będzie mogło zostać uznane za niespodziankę. Zwłaszcza, że ta nieco słabsza drużyna zagra na własnej hali.

Spotkanie w Bydgoszczy zakończyła się co prawda łatwym zwycięstwem podopiecznych Piotra Mateli, ale był to inny moment sezonu. BKS był w dużo słabszej dyspozycji, a Pałac na wznoszącej. Teraz je na odwrót.

Co za tym idzie, nie spodziewałbym się dzisiaj powtórki, czyli szybkiego rozstrzygnięcia. To powinno być wyrównane starcie, rozgrywane, co najmniej na dystansie czterech setów, jeśli nie pięciu. Prognoza: 8/10.

Moim zdaniem Grot Budowlani mają wszystko, żeby osiągnąć dziś podobny rezultat i dlatego typuję w ich stronę. Zdecydowanie i bez większych wątpliwości. Prognoza: 7/10.

Legalną transmisję online znajdziesz >>>TUTAJ<<<.

MeczTypKursBukmacher
BKS – Pałac3,5+1.43TOTALbet

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.