LSK: Chemik i Budowlani rozpoczynają bój o finał! (Typy i Analiza)

Już dziś, w sobotę 6 kwietnia, odbędzie się pierwszy mecz rywalizacji w 1/2 finału rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet, w którym broniący mistrzowskiego tytułu Chemik Police podejmie Grot Budowlanych Łódź. Początek o godzinie 14:45.

LSK: Chemik i Budowlani rozpoczynają bój o finał! (Typy i Analiza)

Chemik Police vs Grot Budowlani Łódź

Już na wstępie należy zauważyć, że policzanki jako zwyciężczynie rundy zasadniczej LSK miały zdecydowanie więcej czasu na wypoczynek i przygotowanie się do konfrontacji w strefie medalowej, bo nie musiały rywalizować w 1/4 finału w przeciwieństwie do łodzianek, zyskując tym samym dodatkowe dwa tygodnie. Na ogół taka przerwa zespołom bardziej pomaga niż przeszkadza. Pozwala zaleczyć urazy, ale też odbudować formę fizyczną, której po wyczerpujących miesiącach rywalizacji zwyczajnie na finiszu zaczyna brakować. Myślę, że to będzie miało kluczowe znaczenie w obu półfinałach. Jeśli do tego dodamy jeszcze przewagę własnego parkietu i fakt, że to przecież Chemik wypadł dużo lepiej w zasadniczej części zmagań, to nikt nie powinien mieć wątpliwości, co do faworyta dzisiejszej potyczki. Zwłaszcza, że policzanki wygrały też obie konfrontacje ligowe w tym sezonie. Na wyjeździe 3:2, a u siebie 3:0. Dziś również powinny być górą, choć jednego seta mogą zgubić.

MeczTypKursBukmacher
Police – Budowlani11.39Etoto
Police – Budowlani3,5+1.42STS

Prognoza: 8/10 i 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Chemik Police vs Grot Budowlani Łódź

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.