LSK: Derby Łodzi hitem kolejki! (Typy i Analiza)

Komplet widzów obejrzy z trybun spotkanie ŁKS-u Commercecon z Grot Budowlanymi, czyli Derby Łodzi, które odbędą się w sobotę 23 lutego i będą największym hitem 20. kolejki w Lidze Siatkówki Kobiet. Ich początek zaplanowano na godzinę 17:30!

LSK: Derby Łodzi hitem kolejki! (Fot. CEV)
LSK: Derby Łodzi hitem kolejki! (Fot. CEV)

ŁKS Commercecon Łódź vs Grot Budowlani Łódź

W rundzie zasadniczej PlusLigi, obu zespołom, zostały do rozegrania trzy spotkania, więc czysto teoretycznie któryś z łódzkich klubów wciąż możesz przeskoczyć Developres SkyRes Rzeszów i zająć drugą pozycję w ligowej tabeli, która nagradzana jest bezpośrednim awansem do półfinałów Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet.

Jednak wydaje się to możliwe tylko matematycznie. Realną stawką tej rywalizacji jest prymat w mieście i trzecie miejsce w tabeli LSK, które w ćwierćfinale pozwoli zmierzyć się ze słabszym zespołem. Mowa o BKS-ie Profi Credit Bielsko-Biała. Alternatywą jest konfrontacja z grającym ciekawszą siatkówkę Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz.

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Zarówno ŁKS jak i Budowlani mają swoje problemy kadrowe przed dzisiejszym pojedynkiem. Jest to jeden z powodów, dla których decydowałem się w tym meczu zagrać na over setowy. W mojej ocenie żadna z tych dwóch ekip nie prezentuje obecnie na tyle wysokiej i równej formy, żeby rozstrzygnąć tę konfrontację na swoją korzyść w trzech partiach.

Z drugiej strony, wydaje się, że więcej szans na triumf mają dziś „przyjezdne”. Przede wszystkim ze względu na posiadanie dwóch killerek na skrzydle. Mowa o Jovanie Brakocević i Magdalenie Stysiak. Po drugie stronie poza Regine Bidias nie widać siatkarski, która pewnie będzie kończyć na wysokiej piłce.

Prognozy: 8/10 i 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: ŁKS Commercecon Łódź vs Grot Budowlani Łódź

MeczTypKursBukmacher
ŁKS – Budowlani21.52STS
ŁKS – Budowlani3,5+1.45forBET

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Turniej siatkarskiej Ligi Mistrzów w Bełchatowie! (Zapowiedź, typy, terminarz)

To już dziś, we wtorek 26 stycznia rozpoczyna się turniej grupy "A" siatkarskiej Ligi Mistrzów, który wyłoni pierwszego ćwierćfinalistę, a być może nawet dwóch....

Poniedziałek i wtorek w TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 25-26 stycznia)

Najbliższy poniedziałek i wtorek (25-26 stycznia) upłynie siatkarskim kibicom w Polsce między innymi pod znakiem rywalizacji w TAURON Lidze, gdzie już na początku tygodnia...

Niedziela z polską siatkówką! (Zapowiedź i typy na 24 stycznia)

Niedziela 24 stycznia na polskich parkietach siatkarskich to łącznie aż cztery spotkania ligowe, po dwa w PlusLidze oraz TAURON Lidze. Hit dnia? Trudno powiedzieć,...