LSK: Derby Łodzi hitem na zakończenie rundy! (Typ i analiza)

To już w ten weekend (sobota-poniedziałek) zapadną ostatnie rozstrzygnięcia w rundzie zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020. Poznamy zwycięzcę tej części zmagań oraz ostatni zespół, który zakwalifikuje się do play-offów. Na pierwszy plan wysuwają się jednak niedzielne Derby Łodzi, które wyłonią trzeci zespół pierwszej części sezonu.

LSK: Derby Łodzi hitem na zakończenie rundy! (Fot.: PLS/Piotr Sumara)

Grot Budowlani Łódź vs ŁKS Commercecon Łódź

Pisząc tę notkę nie znamy jeszcze wyniku Derbów Mazowsza, czyli meczu pomiędzy Wisłą Warszawa a DPD Legionovią Legionovo, który również będzie miał fundamentalne znaczenie dla końcowego układu tabeli. Nie znamy, bo zacznie się on za sześć godzin, kiedy może nie być już czego zbierać, jeśli chodzi o kurs na ŁKS, na wygraną którego stawiamy. Zakładamy jednak, że warszawianki, które ostatnich 11 meczów przegrały 0:3 tym razem również nie zapunktują.

Przy takim scenariuszu z dwóch łódzkich drużyn szansę na trzecią pozycję w stawce zachowają tylko aktualne mistrzynie kraju, czyli właśnie ŁKS Commercecon. Aby na nie powrócić będą potrzebowały dowolnej wygranej nad lokalnym rywalem, któremu też przynajmniej teoretycznie będzie opłacało się ten pojedynek przegrać.

Sprawa jest bowiem banalnie prosta. Jeśli ŁKS zajmie trzecią pozycję, Budowlane w ćwierćfinale Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020 zagrają z DPD Legionovią. Jeśli ŁKS przegra w niedzielę Derby Łodzi, w ćwierćfinale zobaczymy ich powtórkę, na której żadnej z tych dwóch drużyn raczej nie zależy.

BetFan – kod promocyjny i bonus na start

Patrząc od strony czysto sportowej, również stawiamy na „Łódzkie Wiewióry”, których siatkówka w ostatnich tygodniach przekonuje nas bardziej od tego, co prezentują podopieczne Błażeja Krzyształowicza odkąd zespół opuściła belgijska przyjmująca Charlotte Leys.

Pisząc krótko, uważamy, że nie ma sensu szukać kwadratowych jaj. Wszystko w najbliższych Derbach Łodzi przemawia za podopiecznymi Giuseppe Cuccariniego i tak też typujemy dopóki kurs nie poleciały jeszcze na pysk.

MeczTypKursBuk
Budowlani – ŁKS21,72STS

Prognozy: 8/10.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.