LSK: DPD Legionovia Legionowo vs E.Leclerc Radomka Radom (Typ i Analiza)

W cieniu zmagań w turnieju finałowym Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn, panie rozegrają w ten weekend 16. kolejkę Ligi Siatkówki Kobiet. Na inaugurację, już w piątek o godzinie 17:30, czeka nas konfrontacja legionowianek z radomiankami, czyli Derby Mazowsza!

LSK: DPD Legionovia Legionowo vs E.Leclerc Radomka Radom
LSK: DPD Legionovia Legionowo vs E.Leclerc Radomka Radom

Choć jest to spotkanie zespołów z dolnej części ligowej tabeli, w zasadzie pozbawionych już szans na awans do fazy play-off, zapowiada się ono szalenie interesująco. Nie powinno zabraknąć w nim walki i szansy dla zawodniczek, które stanowią przyszłość polskiej siatkówki. Być może nawet już w tym sezonie reprezentacyjnym.

Jest to o tyle ważne, że Polska jest współorganizatorem tegorocznych Mistrzostw Europy CEV oraz FIVB Mistrzostw Świata w 2022 roku. W kontekście tych imprez warto przyjrzeć się dziś takich siatkarką jak 18-letnia przyjmująca Zuzanna Górecka (Legionowo) czy 20-letnia rozgrywająca Alicja Grabka (Radom).

Wracając do dzisiejszego spotkania, faworytem wydaje się być drużyna gospodarza, która pomału wraca do gry podstawowym składem. W ostatniej kolejce wystąpiły już pauzujące wcześniej Ewelina Polak i wspomniana wcześniej nastoletnia przyjmująca. Z tym, żę przy obecnych kursach na tym typie próżno szukać value.

Dużo bardziej podobają mi się typy na over w tym starciu. Mamy do czynienia z ekipami o podobnym potencjale. Ponadto ten nieco lepszy wcześniej zespół ostatnio spuścił z tonu, a słabszy podciągnął się. Wątpliwe, że skończy się tu na zaledwie trzech setach.

Moim zdaniem Grot Budowlani mają wszystko, żeby osiągnąć dziś podobny rezultat i dlatego typuję w ich stronę. Zdecydowanie i bez większych wątpliwości. Prognoza: 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Legionowo – Radom3,5+1.45forBET

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.