W sobotę 19 stycznia odbędą się dwa spotkania 15. kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. W drugim z nich, którego początek zaplanowano na godzinę 18:00, DPD Legionovia Legionowo podejmie zespół Grot Budowlanych Łódź.

LSK: DPD Legionovia Legionowo vs Grot Budowlani Łódź
LSK: DPD Legionovia Legionowo vs Grot Budowlani Łódź

Konfrontacja legionowianek z łodziankami ma zdecydowanego faworyta i są nim przyjezdne, które mają ambicje walczyć nie tylko o medale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet, ale nawet o ten najwyższy laur, a więc tytuł.

Legionovia jest na przeciwległym biegunie. Celem nadrzędnym, tej młodej ekipy, jest wywalczenie utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Długo wydawało się, że nie będzie to żaden problem, ale ostatnio trochę się pozmieniało.

Plaga kontuzji i chorób pociągnęła za sobą słabsze wyniki. Mowa o czterech kolejnych porażkach za zero punktów (0:3 lub 1:3). Przewaga nad strefą spadkową wciąż jest spora, ale już dziś siatkarki z Mazowsza mogą przegrać po raz piąty i widmo walki o utrzymanie może naprawdę zajrzeć im w oczy.

Szanse na to, że drużyna gospodarza zdoła przełamać dziś feralną passę nie są wielkie. Podrażnione porażką z BKS-em łodzianki za wszelką cenę będą chciały się zrehabilitować i zgarnąć komplet oczek, idąc w ślady ŁKS-u, który w środę rozbił Legionovię (3:0 i 75:45).

Moim zdaniem Grot Budowlani mają wszystko, żeby osiągnąć dziś podobny rezultat i dlatego typuję w ich stronę. Zdecydowanie i bez większych wątpliwości. Prognoza: 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Legionowo – Budowlani0:31.87LvBET

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl