LSK: Druga odsłona ćwierćfinałów (Typy i Analizy)

Po środowych emocjach związanych z rywalizacją w 1/4 finału PlusLigi czas na drugie spotkania ćwierćfinałów Ligi Siatkówki Kobiet. Być może to już dziś, w czwartek 28 marca, poznamy najlepszą czwórkę sezonu 2018/19.

LSK: Druga odsłona ćwierćfinałów

BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs ŁKS Commercecon Łódź

Pierwsze, bo już o godzinie 17:30, przed szansą rozstrzygnięcia ćwierćfinałowej rywalizacji staną „Łódzkie Wiewióry”, które zmierzą się na wyjeździe z bielszczankami. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem ŁKS-u w stosunku 3:1, ale zawodniczki BKS-u miały swoje szanse. Summa summarum były jednak słabsze i dość wyraźnie uległy. Dziś na własnym obiekcie będą jeszcze groźniejsze w elemencie zagrywki, na którym bazują, ale wydaje się, że jednak zdecydowanie więcej atutów mają przyjezdne i to one powinny odnieść dziś drugą wygraną. Przede wszystkim dlatego, że jest tam więcej jakości na większości pozycji, co przekłada się na zdecydowanie stabilniejszą grę. Zwłaszcza w tych elementach defensywnych i taktycznych.

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs ŁKS Commercecon Łódź

Darmowy zakład w forBET; Kod: BETONLINE

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Grot Budowlani Łódź

Trzy godziny później, czyli od 20:30, awans do półfinałów LSK będzie mógł przyklepać drugi zespół z Łodzi, Grot Budowlani. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza u siebie nie straciły nawet seta, więc tym bardziej powinny być w stanie pokonać po raz drugi w czasie play-offów bydgoszczanki. Zwłaszcza, że na ich terenie w tym sezonie wygrały i to w stosunku 3:0. Największą różnicę widać na siatce, gdzie łodzianki górują warunkami fizycznymi. Mowa przede wszystkim o „dwóch wieżach”, czyli duecie skrzydłowych Brakocević-Stysiak, które są wspierane przez równie ofensywną Bączyńską.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Grot Budowlani Łódź

MeczTypKursBuk
BKS – ŁKS21.49forBET
Pałac – Budowlani21.43Fortuna

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.