LSK: Rywalizacja o spokojne utrzymanie (Typy i Analizy)

W poniedziałek 18 marca odbędą się dwa ostatnie spotkania rundy zasadniczej rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Będą one bardzo istotne dla siatkarek z Legionowa i Wrocławia, które walczą o to by uniknąć baraży o utrzymanie w elicie.

LSK: Rywalizacja o spokojne utrzymanie

DPD Legionovia Legionowo vs BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Poniedziałek z LSK rozpoczniemy już o godzinie 17:30, kiedy to DPD Legionowia podejmie na własnym parkiecie zespół z Bielska-Białej. Drużynie gospodarza dowolne zwycięstwo zapewni utrzymanie bez konieczności oglądania się na wynik drugiej dzisiejszej potyczki. Czy są na to szanse? Legionowianki potrafiły wygrać tylko jedno z jedenastu tegorocznych starć i to z kompletnie rozbitym KSZO. Dziś przyjdzie im się konfrontować z BKS-em, który zagra w ćwierćfinałach, a ostatnio pokonał u siebie 3:1 Developres SkyRes, kończąc znakomitą passę zwycięstw rzeszowianek. To, że ktoś musi wygrać jeszcze nie znaczy, że to zrobi. Wydaje mi się, że w tym wypadku to się nie uda.

Prognoza: 7,5/10
Transmisja na żywo w Internecie: DPD Legionovia Legionowo vs BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

#VolleyWrocław vs Developres SkyRes Rzeszów

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przewidywana przeze mnie porażka legionowianek z bielszczankami byłaby wielką szansą na uniknięcie baraży przez #VolleyWrocław, ale z jej wykorzystaniem może być również nie lada problem. Do przedostatniej ekipy w stawce przyjedzie bowiem pewny udziału w półfinałach wicelider LSK, który przegrywa niezwykle rzadko. Nawet, jeśli szansę dostaną dublerki, to drużynie gospodarza trudno będzie zwyciężyć. Po prostu brakuje tam siatkarskiej jakości. Wydaje mi się, że i tu przyjezdne pokrzyżują plany niżej notowanych gospodyń i w konsekwencji to wrocławianki zagrają z KSZO w tzw. play-outach.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: #VolleyWrocław vs Developres SkyRes Rzeszów

MeczTypKursBukmacher
Legionowo – BKS21.40STS
Wrocław – Rzeszów21.30Fortuna

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback