LSK: Rzeszowianki przed szansą zakończenia sezonu 2018/19 (Typy i Analizy)

W cieniu finału Totolotek Pucharu Polski w piłce nożnej odbędzie się czwarty mecz rywalizacji o brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet, której zakończenie będzie równoznaczne z końcem zmagań w całym sezonie 2018/19, jeśli mowa o rozgrywkach siatkarek.

LSK: Rzeszowianki przed szansą zakończenia sezonu 2018/19 (Fot.: CEV)

Developres SkyRes Rzeszów vs Chemik Police

Czwarty odsłona batalii o brązowy medal LSK 2018/19, który może ewentualnie dać nadzieję na „dziką kartę” do Ligi Mistrzyń, a z całą pewnością zagwarantuje miejsce w europejskich pucharach, rozpocznie się o godzinie 17:30.

Faworyta bardzo trudno wskazać, bo do tej pory zespoły wygrywały naprzemiennie. Co ciekawe, wyłącznie na wyjeździe. Powtórka tego scenariusza oznaczałaby, że trzeci zespół bieżącego sezonu poznamy dopiero w niedzielę 5 maja w Policach, gdzie zaplanowano piątą potyczkę.

Fortuna darmowy zakład

Jest to prawdopodobne, bo zarówno rzeszowianki, jak i policzanki nie są w najwyższej formie. Ich gra faluje i tak naprawdę trudno przewidzieć dyspozycję dnia, która będzie chyba decydująca. Co za tym idzie nie ma chyba sensu typować zwyciężczyń tego starcia.

Lepiej pójść chyba w stronę overów, co osobiście czynię. Ewentualnie można popróbować dodatniego handicapu setowego w stronę underdoga.

Prognozy: 8/10, 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Developres SkyRes Rzeszów vs cHEMIK pOLICE

MeczTypKursBukmacher
Rzeszów – Police
3,5+1.43TOTALbet
Rzeszów – Police2 (+1,5 seta)1.58Fortuna

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.