LVBET czy NobleBet który bukmacher ma jakie oferty

O atrakcyjności bukmachera, poza oczywistym kryterium, jakim są kursy bukmacherskie, świadczy również jego oferta. Im więcej propozycji daje nam wybrany bukmacher, tym większe mamy szanse na to, że uda nam się znaleźć naszą wybraną niszę. Jak więc prezentują się oferty dwóch najpopularniejszych operatorów, jakimi są LVBET i NobleBet? O tym dowiesz się poniżej.

LVBET – co typować?

Oferta przygotowana przez lvbet.pl wygląda naprawdę ciekawie. Gracze dostają mnóstwo propozycji w kategorii sportu, zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych, czy e-sportu.

Nie da się przy tym ukryć, że LVBET stawia ogromny nacisk na piłkę nożną, znajdziesz tutaj aż 686 różnorodnych propozycji, w tym czołowe ligi piłkarskie. Ciekawostką jest, że operator ten umożliwia nawet typowanie Ligue 1 Mauretanii. Ponadto, w ofercie tego buka nie zabraknie licznych propozycji na tenis ziemny (148) czy koszykówkę (128) i tenis stołowy (130).

Miłośników sportów zimowych może rozczarować fakt, że LVBET podszedł do tematu skoków narciarskich po macoszemu. Tutaj mamy wybór dwóch kategorii.

Oferta zakładów na żywo również jest mocno rozbudowana, choć oczywiście znacznie skromniejsza, niż w przypadku zakładów przedmeczowych. Na maj 2021 mamy do wyboru aż 28 różnych propozycji, w tym 8 w kategorii piłka nożna.

Miłośników e-sportu z pewnością ucieszy fakt, że w ofercie LVBET znajdują się najpopularniejsze pozycje, takie jak CS Go (74) czy LoL (70).

Ostatnie, zdecydowanie ciężkie lata dla świata sportu sprawiły, że LVBET postawił duży nacisk na zakłady w dziedzinie sportów wirtualnych. Tutaj możemy znaleźć takie klasyki jak piłka nożna czy tenis, a także wyścigi konne i wyścigi psów.

LVBET zdecydowanie postawił na różnorodność, dzięki czemu każdy gracz będzie mógł bez trudu znaleźć propozycję dopasowaną do swoich potrzeb. A jak kształtuje się oferta jego największego rywala?

NobleBet – co typować?

Oferta przygotowana przez NobleBet zdecydowanie bije na głowę tę, przygotowaną przez LVBET. W samej kategorii piłki nożnej gracze mogą wybierać różnorodne warianty (spośród 986 wydarzeń), w tym rozgrywki pierwszej ligi piłki nożnej kobiet z Ugandy. Nie da się ukryć, że to naprawdę imponujący wynik. Szczególnie gdy popatrzymy na statystyki preferencji graczy, którzy zdecydowanie najczęściej wybierają właśnie piłkę nożną.

Jednak inwestycja w liczne oferty w ramach jednej dyscypliny sportowej nie sprawiła, że NobleBet.pl ograniczył się w kwestii pozostałych. Miłośnicy tenisa z pewnością docenią aż 199 propozycji operatora, a wielbiciele hokeja będą mogli przebierać w 101 wydarzeniach. Jedynie fani siatkówki mogą się okazać niezadowoleni, widząc, że operator przygotował tylko 3 wydarzenia.

Z mniej typowych sportów w ofercie NobleBet możemy znaleźć takie pozycje jak surfing  i hurling (po 2 wydarzenia) oraz szachy (3 wydarzenia).

W kwestii zakładów na żywo NobleBet ustępuje pozycji swojemu rywalowi. Tutaj gracze mają do dyspozycji 26 propozycji, w tym 9 w kategorii piłki nożnej.

Również e-sport u NobleBet wygląda mniej imponująco. Tutaj operator skupił się głównie na takich pozycjach jako DOTA 2 oraz CS Go. Pozostałe kategorie zostały ograniczone do 37 wydarzeń.

Niemniej, w przypadku sportów wirtualnych NobleBet ponownie pokazuje swoją klasę, gwarantując oprócz prawdziwych klasyków również takie warianty jak wirtualne kolarstwo, żużel, tenis czy nawet wyścigi rydwanów.

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski
Redaktor naczelny serwisu Volley24.pl. Urodzony z piłką siatkową, od zawsze związany z dziennikiem siatkarskim, od niedawna w Volley24.pl.