Mateusz Bieniek zagra w europejskim gigancie!

Mówiono o tym od wielu miesięcy, ale dopiero w piątek 24 maja transfer Mateusza Bieńka z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle do Cucine Lube Civitanowy stał się faktem!

Mateusz Bieniek zagra w europejskim gigancie!
Mateusz Bieniek zagra w europejskim gigancie! (Fot.: Cucine Lube Civitanova/Twitter)

Podstawowy środkowy reprezentacji Polski i aktualny mistrz świata związał się z włoskim potentatem aż trzyletnią umową, co doskonale pokazuje, jak wielkie związane są z nim nadzieje. W pierwszym roku swoich występów na Półwyspie Apenińskim popularny „Bieniu” o miejsce w wyjściowym składzie rywalizował będzie najprawdopodobniej z Serbem Stankoviciem i Kubańczykiem Simonem, którzy również należą do światowej czołówki na tej pozycji. Z tym, że obaj już swoje najlepsze lata mają chyba za sobą.

„Dokonałem tego wyboru, ponieważ wiem, że będę mógł grać w jednym z najlepszych klubów na świecie i to wszystko niewątpliwie czyni mnie bardzo szczęśliwy. Zmierzenie się w mistrzostwach Włoch będzie wielkim wyzwaniem, jestem zdeterminowany i mam nadzieję wygrać ważne sukcesy dzięki tej koszulce – wyjaśnia Bieniek, który już od 27 lutego był w stanie zasmakować pola Eurosuole Forum z okazji wyzwania Ligi Mistrzów”. (cytat za lubevolley.it)

Przypominamy, że 25-letni gracz środka siatki ostatnie sezony spędził w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, z którą pożegnał się wywalczeniem pucharu i mistrzostwa Polski.

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obecnie Mateusz Bieniek przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która przygotowuje się do występów w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019, której inauguracja już w piątek 21 maja.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback