Mikołajki pełne promocji bukmacherskich!

Dziś piątek 6 grudnia, czyli Mikołajki! To tradycyjny dzień obdarowywania się prezentami, na które czekają nie tylko dzieci. Swoje przygotowały też legalne firmy bukmacherskie, które mają dla swoich graczy niezliczone oferty specjalne. Z tego tekstu możesz dowiedzieć się o kilku z nich.

Mikołajki pełne promocji bukmacherskich!

Happy Hours i bonus 10 PLN w Fortunie

Marka Fortuna Zakłady Bukmacherskie przygotowała dla swoich klientów dwie promocje. Pierwsza z nich to Happy Hours na całą ofertę, co oznacza, że w dniu 6 grudnia użytkownicy serwisu online wskazanego bukmachera będą mogli cieszyć się z gry bez podatku, który za sprawą bonusu +14% do wygranych zostanie pokryty przez organizatora opisywanej akcji.

Co ciekawe, promo Happy Hours obowiązuje najczęściej tylko przez jedną godzinę, ale w Mikołajki 2019 oferta specjalna będzie aktywna aż przez dziesięć, od 9:00 do 19:00. Premią bukmacherską +14% do wygranych objęte będą zakłady postawione za minimum 20 PLN i składające się z co najmniej trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,30 każde.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

To jednak nie wszystko na co mogą dziś liczyć posiadacze konta online na portalu Fortuny. Czeka tam na nich też bonus gwarantowany o równowartości 10 PLN. Jest jednak pewien warunek, który należy spełnić.

Warunek: w trakcie obowiązywania promocji należy postawić 3 kupony prematch o stawce minimalnej 10 PLN każdy, zawierające co najmniej 1 zdarzenie związane z piłką nożną.

Każdemu uczestnikowi akcji przysługuje tylko jeden taki bonus bukmacherski, bez względu na liczbę zawartych kuponów kwalifikujących. Należna premia ma zostać przypisana do internetowego konta bukmacherskiego gracza w sobotę 7 grudnia.

Cashback 20 PLN w STS

Legalny bukmacher STS przygotował dla swoich graczy specjalny cashback, czyli bonus 20 PLN za przegrany zakład, jeśli ten został postawiony dokładnie za 41 PLN z salda głównego i spełnia pozostałe warunki mikołajkowej akcji promocyjnej.

Jakie to warunki? Na kuponie online muszą się znaleźć co najmniej trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej wskazanego operatora zakładów sportowych o łącznym kursie minimalnym 2,00.

Opisywana mikołajkowa oferta specjalna obowiązuje tylko w dniu 6 grudnia, a należna premia bukmacherska zostanie przypisana do konta gracza najpóźniej do środy 11 grudnia.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W TOTALbet Mikołajki bez podatku

Bukmacher online TOTALbet oferuje natomiast grę bez podatku (bonus +14%). Aby skorzystać z tej promocji należy stworzyć kupon składający się z minimum 4 zdarzeń z oferty przedmeczowej lub live o kursie minimalnym 1,20 każde.

Ponadto przy czterech zdarzeniach na kuponie online wygrana może zostać zwiększona łącznie nawet o 20%, dzięki premii +14% do wygranych i TOTAL BONUSOWI.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.