Mikołajki z PlusLigą! (Typy i analizy)

W piątek wystartuje mikołajkowa kolejka PlusLigi. W piątek 6 grudnia odbędą się dwa spotkania dziewiątej serii gier, w których dojdzie do pojedynku Cuprum Lubin z BKS Visłą Bydgoszcz oraz do hitowo zapowiadającego się starcia Asseco Resovii Rzeszów z Jastrzębskim Węglem.

Mikołajki z PlusLigą! (Fot.: FIVB)

Cuprum Lubin vs BKS Visła Bydgoszcz (17:30)

Faworytem pierwszej z piątkowych konfrontacji jest drużyna gospodarza, która dysponuje większym potencjałem w kluczowym elemencie ataku. Do tego zagra na własnym parkiecie, co jest zawsze pewnym handicapem. Do tego lubinianie potrafią postawić się zdecydowanie lepszym ekipom od ostatnich w stawce bydgoszczan. Póki co zdołali wygrać trzykrotnie. Sensacyjnie z PGE Skrą Bełchatów (3:2) oraz niespodziewanie z GKS-em Katowice (3:2) i Ślepskiem Malow Suwałki (3:0). Co ciekaw, te wyniki osiągali na wyjazdach. U siebie zapunktowali tylko przegrywając 2:3 z Zawierciem, ale to bardziej efekt trudnego terminarza niż niemocy. Bydgoszcz ma na koncie dziesięć porażek i zero zwycięstwa, ale cztery ostatnie potyczki przegrywała w pięciu setach. Dziś również może napsuć trochę krwi faworytowi, ale naszym zdaniem to Lubin będzie górą.

betclic polska kod promocyjny
Kod promocyjny na cashback w BetClic Polska

Asseco Resovia Rzeszów vs Jastrzębski Węgiel (20:30)

Do spotkania na Podpromiu jastrzębianie przystąpią już ze Slobodanem Kovacem na ławce rezerwowych, ale i bez niego w ostatnich meczach zespół, nawet pod nieobecność Juliena Lyneela, wyglądał naprawdę dobrze, co zaowocowało trzema zwycięstwami, w tym bardzo cennym nad PGE Skrą Bełchatów przed tygodniem (3:2). Rzeszowianie natomiast notują serię czterech porażek, a jedynym usprawiedliwieniem jest to, że grali z ekipami TOP5 aktualnej tabeli rozgrywek. To nie zmienia jednak faktu, że po raz kolejny weszli fatalnie w sezon i nic nie wskazuje n to, żeby mieli szybko się pozbierać. To siłą rzeczy musi zająć trochę czasu, bo siatkówka jest grą schematów i powtórzeń, które trzeba najzwyczajniej w świecie wypracować. Atut własnego boiska będzie pewnym handicapem dla podopiecznych Piotra Gruszki, ale nie sądzimy, że aż tak dużym, żeby mogli dziś cieszyć się ze zwycięstwa.

Propozycje kuponów na piątek z PlusLigą:

#1

MeczTypKursBuk
Cuprum – Visła3,5+1,50
Rzeszów – JW3,5+1,44
AKO:@2,16BetClic
Prognoza: 7/10

#2

MeczTypKursBuk
Cuprum – Visła11,41
Rzeszów – JW21,63
AKO:@2,30BetFan
Prognoza: 6/10

Przypominamy, że legalni bukmacherzy przygotowali z okazji Mikołajek 2019 liczne promocje dla swoich graczy, w ramach których można m.in. grać bez podatku.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.