Mistrz na dłużej w PGE Skrze!

To doskonała wiadomość dla wszystkich kibiców PGE Skry. Kontrakt z bełchatowskim klubem postanowił przedłużyć jeden z aktualnych mistrzów świata. Mowa o rozgrywającym Grzegorzu Łomaczu, dla którego obecny sezon jest drugim w drużynie PGE Skry – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

Mistrz na dłużej w PGE Skrze! [Fot.: PGE Skra Bełchatów (materiały prasowe)]
Mistrz na dłużej w PGE Skrze! [Fot.: PGE Skra Bełchatów (materiały prasowe)]

Podczas pierwszego roku spędzonego w Bełchatowie 32-letni siatkarz zdobył z żółto-czarnymi mistrzostwo kraju oraz Superpuchar Polski, a także dotarł do wielkiego finału Pucharu Polski oraz wystąpił w Lidze Mistrzów CEV.

Nieźle dla popularnego „Gregora” rozpoczął się również drugi rok przygody z PGE Skrą, bo wraz z kolegami zdołał obronić superpuchar kraju, a bełchatowianie pomimo nie najlepszej ostatnimi czasy postawy wciąż mają szansę na obronę tytułu mistrzowskiego i awans do fazy play-off LM.

Bardzo się cieszę, że kolejne dwa lata będę mógł reprezentować barwy PGE Skry Bełchatów. Jest to absolutnie topowy zespół w Polsce i na świecie i niczego mi w nim nie brakuje. Mam dużą nadzieję dokonać wielkich rzeczy w tym klubie, bo taka marka jak PGE Skra z pewnością to umożliwia. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby bełchatowski klub wygrywał po drodze wszystkie możliwe trofea – mówi Grzegorz Łomacz.

Radoście nie kryją też włodarze bełchatowskiego klubu, dla których przedłużenie umowy z Grzegorzem Łomaczem było jednym z priorytetów, jeśli chodzi o budowę kadry pierwszego zespołu na sezon 2019/2020. Pozostawienie mistrza świata w składzie PGE Skry na dwa lata cieszy zarząd PGE Skry.

Nowy kontrakt reprezentacyjnego rozgrywającego z PGE Skrą Bełchatów będzie obowiązywał przez dwa kolejne lata. Najbliższa okazja do zobaczenia „Gregora” w akcji już w środę, kiedy to żółto-czarni podejmą u siebie Jastrzębski Węgiel.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.