Montreux Volley Masters: Półfinałowy piątek (Typy i Analizy)

W piątek 17 maja czekają nas trzy mecze podczas turnieju towarzyskiego w szwajcarskim Montreux, w tym oba półfinały. W tym pierwszym reprezentacja Polski zmierzy się z Tajkami, w drugim Włoszki z drużyną narodową Japonii.

Montreux Volley Masters: Półfinałowy piątek
Montreux Volley Masters: Półfinałowy piątek (Fot.: FIVB/volleymasters.ch)

Polska vs Tajlandia

Polskie siatkarki pokonały w czwartek reprezentację Niemiec za komplet punktów (3:1), dzięki czemu wygrały rywalizację w grupie „A” i zagrają o medale Montreux Volley Masters 2019. Ich półfinałowymi rywalkami będą Tajki, które pokonały drużynę gospodarza i Włoszki w stosunku 3:1 oraz przegrały w czterech setach z Turczynkami. Patrząc na personalia azjatycka reprezentacja przyjechała w najmocniejszym składzie. Podobnie jest z Biało-Czerwonymi, gdzie brakuje może dwóch nazwisk. To zapowiada nam mecz na fajnym poziomie, choć obie ekipy są jeszcze dalekie od optymalnej formy. Mecze towarzyskie na początku sezonu charakteryzują przestoje, brak stabilnej formy na przestrzeni meczu i spora liczba błędów własnych. W związku z tym nie brakuje też niespodzianek. Mało jest też rozstrzygnięć trzysetowych. W szwajcarskiej imprezie jeszcze się takie nie zdarzyło (dotychczas rozegrano 12 spotkań) i wierzę, że podobnie będzie dzisiaj i jutro.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Włochy vs Japonia

Podobnie widzę konfrontację Włoszek z Japonkami. W nieco mocniejszym zestawieniu pojawiły się w Montreux Azjatki, ale i po drugiej stronie siatki nie zabraknie dobrych zawodniczek, przez co czeka nas ciekawa rywalizacja i bardzo mało prawdopodobne jest, że zakończy się ona w godzinę z prysznicem. Europejki mają sporo problemów w elementach defensywnych, więc nie sądzę, żeby były w stanie zdominować rywalki na przestrzeni całego pojedynku i wyjść z niego bez strat. Siatkarki z „Kraju Kwitnącej Wiśni” też nie są jeszcze monolitem, który powinien pozmiatać w trzech setach. Typowe granie przedsezonowe, gdzie mecze obfitują w zwroty akcji.

Prognozy: 8/10, 8/10.
Transmisja w Internecie: Montreux Volley Masters

MeczTypKursBuk
Polska – Tajlandia3,5+1,45TOTALbet
Włochy – Japonia3,5+1,42TOTALbet

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.