Montreux Volley Masters: Polki zawalczą o półfinał! (Typy i Analiza)

Czwarty dzień zmagań w szwajcarskim Montreux to jednocześnie ostatni dzień rywalizacji w fazie grupowej. Biało-Czerwone pomimo porażki z Chinkami wciąż mają szansę na awans do półfinału. Muszą jednak pokonać Niemki. Początek o godzinie 18:45.

Montreux Volley Masters: Polki zawalczą o półfinał!
Montreux Volley Masters: Polki zawalczą o półfinał! (Fot.: FIVB/volleymasters.ch)

Polska vs Niemcy

Sytuacja w grupie „A” Montreux Volley Masters przed ostatnim spotkaniem wygląda tak, że podopieczne Jacka Nawrockiego zajmują obecnie trzecie miejsce i mają dwa punkty straty do Chinek, z którymi przegrały w środowy wieczór w stosunku 1:3.

Jakie są zatem opcje na awans do gry w strefie medalowej szwajcarskiej imprezy? Wygrana 3:0 da nam pierwsze miejsce w grupie. W przypadku zwycięstwa 3:1 zdecydują o tym małe punkty. Wygrana 3:2 mocno skomplikuje sprawę.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wówczas o losach wyjścia z drugiego miejsca zdecydują małe punkty. Porażka 0:3 lub 1:3 skończy się graniem o siódme miejsce w piątek, a przegrana 2:3 skutkować będzie rywalizacją o piątą pozycję w sobotę.

Wiele wskazuje jednak na to, że Biało-Czerwone powinny być w stanie ograć dzisiaj Niemki, które mocno odmłodziły swoją reprezentację i jeszcze nie grają siatkówki na wysokim poziomie, o czym świadczą dwie porażki, 2:3 z Chinkami i 1:3 z Japonią.

Nam wczoraj, po bardzo przyzwoitym występie przeciwko Japonkom (3:1), zaszkodziły rotacje w składzie. Dziś wszystko powinno wrócić do normy. Naszym największym atutem powinny być zagrywka i blok.

Propozycje typów? Wszystkie w stronę Polek – wygrana, wygrana za trzy punkty i zwycięstwo w pierwszym secie.

Prognozy: 8/10, 7/10, 6/10.
Transmisja w Internecie: Montreux Volley Masters

MeczTypKursBuk
Polska – Niemcy11,33Fortuna
Polska – Niemcy1 (-1,5)1,52STS
Polska – Niemcy1.set: 1 (-2,5)1,84Fortuna

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.