Montreux Volley Masters: Trzeci dzień zmagań (Typy i Analizy)

W trzecim dniu rozgrywanego w Szwajcarii turnieju Montreux Volley Masters 2019 odbędą się trzy spotkania. W pierwszym z nich reprezentacja Polski zmierzy się z Chinkami. W dwóch kolejnych Włoszki zagrają z Turcją a Niemki z Japonią.

Montreux Volley Masters: Trzeci dzień zmagań (Fot.: FIVB/volleymasters.ch)

Polska vs Chiny

Podopieczne Jacka Nawrockiego swój drugi mecz w najbardziej prestiżowym turnieju towarzyskim w świecie kobiecej siatkówki rozpoczną o godzinie 16:30. Ich rywalkami będą Chinki, które przyleciały do Szwajcarii w mocno rezerwowym składzie. My gramy niema w najmocniejszym i wczoraj pokazaliśmy dobrą formę w potyczce z Japonią (3:1), z którą chińska drużyna przegrała (1:3). Myślę, że Biało-Czerwone w obecnej dyspozycji i składzie personalnym spokojnie będą w stanie ograć Azjatki.

Włochy vs Turcja

Zgodnie z planem o 18:45 na parkiecie powinny pojawić się siatkarki z Włoch i Turcji. Obie ekipy występują w Montreux bez swoich największych gwiazd. W mocniejszym zestawieniu przyjechały te drugie i są one dość zdecydowanymi faworytkami, ale wydaje mi się, że bukmacherzy nieco przesadzili, więc warto spróbować pograć coś w stronę dziewczyn z Italii, które stanowią bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu Azzurrich. Orro, Sorokaite, Parocchiale – to nie są anonimowe zawodniczki czy juniorki. Spokojnie mogą dziś powalczyć, choć nie sprostały przecież Tajlandii (1:3). Tyle, że Turcja też zawiodła na inaugurację, gubiąc seta ze słabiutkimi Tajkami (3:1).

Japonia vs Niemcy

Na zakończenie dnia o 21:15 czeka nas potyczka Japonek z Niemkami. Azjatki przyjechały w zdecydowanie mocniejszym składzie i po wygranej z Chinkami (3:1) powinny ograć również kolejnego przeciwnika. Zwłaszcza że ten na tle Chinek wypadł słabo, cudem przedłużając mecz do tie-breaka (2:3). Reprezentacja Niemiec jest mocno odmłodzona i jeszcze długo nie wskoczy na poziom, który przyniósł im medale Mistrzostw Europy. Także akurat w tym pojedynku niespodzianki raczej bym nie szukał.

Prognozy: 8/10, 7/10, 6/10.
Transmisja w Internecie: Montreux Volley Masters

MeczTypKursBuk
Polska – Chiny11,40STS
Włochy – Turcja3,5+1,65TOTALbet
Japonia – Niemcy1.set: 1 (-2,5)1,97Fortuna
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.