Nagrody za aktywność u polskiego legalnego bukmachera w czerwcu

Bukmacher Forbet w miesiącu czerwcu nagradza swoich najaktywniejszych typerów. Wystarczy dokonywać zakłady, aby otrzymać nawet 1000 PLN w formie bonusu.


W czerwcu bukmacher Forbet nagradza najaktywniejszych graczy

W czerwcu bukmacher Forbet nagradza najaktywniejszych graczy

Ta kampania promocyjna skierowana jest do tych osób, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja aktywna jest prze cały czerwiec, tj. od 1 do 30 czerwca do godz. 23:59.

Akcja polega na zawieraniu kuponów. Bukmacher Forbet nagradza jedynie dni aktywne, a są to takie dni, w których typer dokonał zawarcia kuponu.

Na kuponie muszą znaleźć się jedynie zdarzenia z bukmachera na zakłady sportowy z ofert przedmeczowej jak i na żywo, bądź zakłady wirtualne I.

Darmowy zakład w Etoto

Jednak należy pamiętać, że wykluczone są kupony kupony mające zdarzenia z oferty sportów wirtualnych II, zagrane za środki bonusowe czy też systemem.

Ilość zdarzeń na kuponie nie jest określona, ale kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu natomiast musi wynieść minimum 50 PLN, a środki muszą pochodzić z konta głównego.

W zależności ile dni miał aktywnych gracz na przestrzeni miesiąca to może otrzymać taką nagrodę. Podział bonusów wygląda następująco:

  • 10 dni aktywnych – 100 PLN bonusu
  • 20 dni aktywnych – 300 PLN bonusu
  • 30 dni aktywnych – 1000 PLN bonusu

Nagrody na kontach gracza w Forbet pojawią się w formie środków bonusowych najpóźniej do trzeciego lipca do godz. 16:00.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotem, gdzie kurs łączny kuponu nie może być mniejszy ni 2.00, zaś kurs każdego kuponu musi wynieść minimum 1.20.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.