Legalny bukmacher Etoto oferuje w lutym swoim nowym graczom pakiet powitalny, który składa się z aż czterech promocji. W sumie można zgarnąć ponad tysiąc dodatkowych środków na grę!

Nawet 1 040 PLN od Etoto na start!

Oferty powitalne legalnych bukmacherów są coraz bogatsze ze względu na rosnącą konkurencję na polskim runku zakładów wzajemnych. Z początkiem lutego swoją nową promocję przedstawiła marka Etoto.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Początkujących graczy ucieszy z pewnością informacja, że pierwszą premię można zgarnąć już za samo założenie i przejście procesu weryfikacji konta internetowego. Już tylko za to można otrzymać freebet 20 PLN!

WAŻNE! Zgodę na otrzymanie darmowego zakładu należy zatwierdzić w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie, a sam freebet musi zostać wykorzystany na urządzeniu przenośnym. Najwygodniej to zrobić w aplikacji mobilnej, którą można pobrać za darmo.

Kolejne bonusy uzależnione są od wpłaty własnych środków. Pierwszy to aż 200% do 100 PLN, a drugi to 100% aż do 900 PLN. To w sumie daje nam maksymalnie 1 000 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych.

To jednak nie wszystko! Jeśli druga wpłata osiągnie pułap 40 PLN lub będzie wyższa, to gracz otrzyma jeszcze jeden freebet. Również o równowartości 20 PLN!

Przyznane premie mogą zostać wykorzystane na dowolne rozgrywki, więc jest to również oferta dla fanów siatkówki, której poświęcony jest ten blog.

Opisywana oferta skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta internetowego w Etoto. Zainteresowany szczegółami? Znajdziesz je na portalu firmy bukmacherskiej.

Każda z czterech promocji, które wchodzą w skład oferty powitalnej obwarowana jest różnymi warunkami. Wszystkie znajdziesz w regulaminie akcji na oficjalnej stronie internetowej.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl