Nawet 1 040 PLN od Etoto na start!

Legalny bukmacher Etoto oferuje w lutym swoim nowym graczom pakiet powitalny, który składa się z aż czterech promocji. W sumie można zgarnąć ponad tysiąc dodatkowych środków na grę!

Nawet 1 040 PLN od Etoto na start!

Oferty powitalne legalnych bukmacherów są coraz bogatsze ze względu na rosnącą konkurencję na polskim runku zakładów wzajemnych. Z początkiem lutego swoją nową promocję przedstawiła marka Etoto.

Początkujących graczy ucieszy z pewnością informacja, że pierwszą premię można zgarnąć już za samo założenie i przejście procesu weryfikacji konta internetowego. Już tylko za to można otrzymać freebet 20 PLN!

WAŻNE! Zgodę na otrzymanie darmowego zakładu należy zatwierdzić w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie, a sam freebet musi zostać wykorzystany na urządzeniu przenośnym. Najwygodniej to zrobić w aplikacji mobilnej, którą można pobrać za darmo.

Kolejne bonusy uzależnione są od wpłaty własnych środków. Pierwszy to aż 200% do 100 PLN, a drugi to 100% aż do 900 PLN. To w sumie daje nam maksymalnie 1 000 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych.

To jednak nie wszystko! Jeśli druga wpłata osiągnie pułap 40 PLN lub będzie wyższa, to gracz otrzyma jeszcze jeden freebet. Również o równowartości 20 PLN!

Przyznane premie mogą zostać wykorzystane na dowolne rozgrywki, więc jest to również oferta dla fanów siatkówki, której poświęcony jest ten blog.

Opisywana oferta skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta internetowego w Etoto. Zainteresowany szczegółami? Znajdziesz je na portalu firmy bukmacherskiej.

Każda z czterech promocji, które wchodzą w skład oferty powitalnej obwarowana jest różnymi warunkami. Wszystkie znajdziesz w regulaminie akcji na oficjalnej stronie internetowej.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.